Darmowe plakaty dla dzieci

Darmowe plakaty dla dzieci

Jeśli szukasz plakatu do pokoju dziecięcego trafiłaś idealnie. Oto 8 zupełnie nowych darmowych plakatów dla dzieci!

Lato, słońce, ciepło to idealny czas na szaleństwa. Te wakacyjne. Te domowe i te plakatowe. Tym razem zaszalałam totalnie. Stworzyłam dla Ciebie 8 zupełnie nowych plakatów do pokoju dziecięcego. Inspiracją wielu plakatów był mój syn, dlatego nie mogło na nich zabraknąć tego co lubi. Powstał plakat z arbuzem (jego ulubionym), plakat z lodem, plakat z jabłkiem, plakat z górami, plakat best kid ever i jeszcze kilka innych propozycji. Dwa z tych plakatów trafią do pokoju synka nad stolik, na którym powstają jego pierwsze „dzieła sztuki”. Kto wie może w przyszłości może i on będzie tworzyć plakaty?Przygotowana seria 8 plakatów dla dzieci jest pastelowa i lekka. Znajdziecie w niej plakaty, które sprawdzą się w pokoju chłopca i dziewczynki. Mam nadzieję, że takie plakaty Wam się spodobają i trafiłam w Wasze gusta.

Plakaty możecie wydrukować i powiesić na ścianach w pokojach swoich dzieci. Myślę, że równie dobrze będą się prezentować na szafce obok dziecięcego łóżka, czy parapecie dziecięcego pokoju. Jak zawsze będzie mi bardzo miło, jeśli przy zdjęciach pokoi Waszych dzieci z moimi plakatami oznaczycie mnie na Instagramie lub Facebooku. Oczywiście polubię każde Wasze zdjęcie ☺

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach? Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na moim blogu! 🙂

Darmowe plakaty dla dzieci

Darmowe plakaty dla dzieci

Darmowe plakaty dla dzieci

8 wzorów
Zasady korzystanie z darmowych plakatów są takie jak zawsze: Z moich darmowych grafik możesz korzystać tylko dla własnego użytku. Nie możecie ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych, albo modyfikować. Przekaż link do mojego bloga jeśli chcesz się z nimi podzielić z bliskimi. Plakaty najlepiej drukować w rozmiarze A4!

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

1 komentarz

  1. Renka pisze:

    Pani Klaudio, super plakaty ! Chętnie coś sobie wybierzemy 🙂 PS. Czy możliwe jest wykonanie gwiazdki litlle boy na szarym tle z mietowym napisem? 😉 bardzo bym nam taki pasował:)

Dodaj komentarz