Plakaty o książkach

Plakaty o książkach

Dziś mam dla Was plakaty o książkach i czytaniu, czyli co fajnego dla książkoholików i wszystkich, którzy uwielbiają czytać – tych dużych i tych małych!

Zawsze lubiłam czytać książki. Kiedy w życiu mojego synka książki stały się ważnym elementem i ja wróciłam do czytania. No bo ile można czytać kicię kocię, liczyć pieski. Ja zdecydowanie lubię wcisnąć się pod koc i przeczytać jakiś dobry nieprzewidywalny kryminał. Teraz coraz częściej po wieczornym czytaniu książek synowi udaje mi się przeczytać również coś dla siebie. I powiem Wam bardzo mi tego wcześniej brakowało. Książki niesamowicie relaksują. Ją fajną odskocznią po intensywnym i ciężkim dniu. Są fajną chwilą dla mamy.Cały czas powiększamy bibliotekę przedszkolaka. Książek mamy coraz więcej, ale jeśli moje dziecko tak bardzo je lubi ja z przyjemnością kupuję kolejne. Część książek umieszczonych mamy w regale. Poukładałam je kolorystycznie. Dzięki temu nie tylko są, ale również fajnie wyglądają. Książki, które czytamy co wieczór zazwyczaj trzymam w pudełku obok łóżka. Syn wybiera sobie zawsze przed snem książki do czytania. Brakowało mi w tym kącie jakiegoś plakatu i tak stworzyłam dla Was plakaty o książkach, które doskonale nadają się zarówno do pokoju dziecięcego jak i jak nieco większych fanów książek.

Plakaty o książkach możecie powiesić w miejscu domowej biblioteki przedszkolaka albo w miejscu, w których uwielbiamy czytać książki. A jeśli zakładki do książek gubisz tak jak ja to polecam Ci moje zakładki do książek do druku.

Plakaty o książkach

Plakaty o książkach

Plakaty o książkach

Plakaty o książkach do drukuMiłego dnia!

Klaudia


Ps. Wpis zawiera linki afilacyjne

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

11 komentarzy

 1. Ola pisze:

  Super! Takich książkowych plakatów mi brakowało.

 2. Monia pisze:

  My mamy biblioteczkę w pokoju córki. Jeden z plakatów jest idealny do niej!

 3. Ślicznie dziękuję, pobrałam jeden z plakatów.:)

 4. natalia pisze:

  Świetny pomysł, dwa plakaty już U mnie 🙂

 5. Magda pisze:

  Proszę o wskazówkę gdzie kupię taki ołówek kubeczek na kredki

 6. Asia Szarańska pisze:

  Uwielbiamy Kicię Kocię 🙂
  Dziękuję za plakaty 🙂

 7. Paula pisze:

  Boskie 🙂 Dziękuje bardzo 🙂

Dodaj komentarz