Darmowy plakat z alfabetem – do druku

Darmowy plakat z kolorowym alfabetem do pobrania i druku. Plakat z kolorowym alfabetem z pastelowych kolorach i literami do nauki alfabetu. Pobierz i wdrukuj!

Darmowy plakat z alfabetem

Oto i on! Długo oczekiwany przez Was plakat z kolorowymi literami. Plakat, który dobrze znacie z pokoju mojego synka. Plakat, o który prosicie mnie najczęściej. W końcu możecie go pobrać na moim blogu.

Mój syn bardzo szybko polubił litery. Lubił je wymieniać. Dopytywał o te, których dobrze jeszcze nie zna. Brakowało mi liter w jego pokoju. Takiej planszy, która ułatwiała by mu poznawanie kolejnych liter, a która jednocześnie byłaby fajną ozdobą jego pokoju. Z myślą o nim stworzyłam plakat, na którym znalazł się alfabet.

Darmowy plakat z alfabetem
Plakat z alfabetem w pokoju dziecka

Kolorowy alfabet na plakacie

Plakat z alfabetem powstał z myślą o pokoju mojego synka. Brakowało mi fajnego plakatu, który mógłby pojawić się pomiędzy plakatem z księżycem i plakatem z chmurką (które oczywiście też możecie pobrać z mojego bloga). Tak powstał plakat z alfabetem – kolorowy z rybką, autkiem, lodami i jabłkiem. Jak dla mnie to idealny plakat do pokoju dziecięcego. Możesz go pobrać na dole wpis. Na moim blogu znajdziesz również plakat z liczbami doskonale pasujący do plakatu z alfabetem.

Mam dla Ciebie ponad 200 darmowych plakatów do druku!

Zerknij również na inne darmowe plakaty, które możesz pobrać na blogu.

Podobają Ci się moje plakaty? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤

Darmowy plakat z alfabetem
Plakat z kolorowymi literami w pastelowych kolorach

Plakat z alfabetem – do druku

Podobają Ci się moje plakaty? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤Jak drukować plakaty?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce (ja w domu drukuję na takiej – ma bardzo oszczędne tusze) na różnych papierach. Nawet zwykłym typu “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze np. 160 g – np. taki papier ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Zerknij również jak można przywiesić plakaty bez wiercenia.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w formacie .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książki w pokoju dziecka – 8 pomysłów na przechowywanie książek
Darmowy plakat z alfabetem – do druku