Dlaczego warto podarować dziecku meble i zabawki marki tupti.wood? Wyjaśniamy

Chcesz podarować dziecku wszystko, co najlepsze? Pragniesz, aby harmonijnie się rozwijało? Otocz malucha meblami i pomocami edukacyjnymi zaprojektowanymi w stylu Montessori. Elementy wyposażenia, które sprzyjają nauce samodzielności i ułatwiają poznawanie otaczającego świata, oferuje np. polski producent tupti.wood. Dlaczego warto kupować zabawki, meble i pomoce tej marki? Czytaj dalej – wyjaśniamy!

Po pierwsze – szeroki wybór dopasowany do potrzeb najmłodszych

Marka tupti.wood to odpowiedź na potrzeby rodziców poszukujących funkcjonalnych i wielozadaniowych mebli i zabawek zaprojektowanych w duchu Montessori. Dzięki nim możesz stworzyć pociechom otoczenie, które stymuluje do rozwoju umiejętności i samodzielności. Marka tupti.wood pozwala opiekunom wypełnić dziecięcą przestrzeń elementami wyposażenia, które są idealnie dopasowane do potrzeb najmłodszych. W ofercie tupti.wood znajdziesz m.in. bujaki, stoliki, kitchen helpery czy garderoby. Meble te są całkowicie przystosowane do możliwości dzieci. Maluchy, zgodnie z filozofią Marii Montessori, mogą korzystać z nich samodzielnie. Dzięki temu podczas codziennych aktywności mogą ćwiczyć kreatywność, samodzielność i niezależność.

Po drugie – tupti.wood stawia na wszechstronność

Elementy wyposażenia dziecięcego kącika muszą łączyć w sobie ciekawy design i funkcjonalność. Najlepiej, jeśli maluchy mogą z nich korzystać samodzielnie, bez pomocy rodzica. Odpowiednio dopasowane meble i akcesoria powinny wspierać niezależność małego użytkownika, a także stymulować go do rozwoju funkcji poznawczych, społecznych i intelektualnych. Właśnie takie produkty tworzy tupti.wood. Są zgodne z metodyką Montessori i pozwalają dziecku poznawać otaczający go świat na jego własnych zasadach.

Wyroby tupti.wood spełniają założenia filozofii Montessori również pod względem estetyki. Są dostępne w neutralnych kolorach, dzięki czemu nie rozpraszają dziecka i sprzyjają skupieniu. Sprawdzą się jako elementy aranżacji pokoju zarówno dziewczynki, jak i chłopca.

Po trzecie – najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami

Elementy wyposażenia i zabawki, z których mają korzystać najmłodsi, muszą być przede wszystkim dla nich bezpieczne. Marka tupti.wood stanęła na wysokości zadania. Meble i akcesoria, które znajdziesz w jej ofercie, są produkowane z wysokogatunkowych materiałów, z wyjątkową troską o detale. Zanim produkty trafią do sprzedaży, są poddawane restrykcyjnym testom. Dużym atutem wyrobów tupti.wood są certyfikaty i atesty potwierdzające ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Pamiętaj o tym, że w kwestii zdrowia maluchów nie ma miejsca na kompromisy!

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Artykuł sponsorowany

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Komiksowe nowości mojego 9-latka
Dlaczego warto podarować dziecku meble i zabawki marki tupti.wood? Wyjaśniamy