Dynia z talerzyka papierowego

Dynia z talerzyka papierowego to prosty pomysł na pracę plastyczną dla dzieci. To świetna zabawa na Święto Dyni, albo Halloween!

Dynia z talerzyka papierowego

Kolejna choroba mojego młodszego sprzyja pomysłom na kreatywną zabawę. Jesień to taka pora roku, w której inspiracje do kolejnej zabawy można znaleźć na każdym kroku. Stworzyliśmy już mnóstwo kasztanowych ludzików, wykorzystaliśmy kolorowe liście na różne sposoby. Teraz przyszedł czas na dynie, które również są bardzo fajnym pomysłem na prace plastyczne dla dzieci.

Stworzyłam dla Was w tym roku darmowe karty pracy z dyniami do druku. Czas na pracę plastyczną, w którą główną rolę gra dynia. Dynię stworzyliśmy z papierowego talerzyka i kolorowych papierów. Tak na prawdę możecie ją stworzyć na różne sposoby, bo z pomocą czarnego papieru możecie zrobić jej przeróżne uśmiechy i oczy. Nasza dynia jest trochę straszna, a trochę zakochana. Jestem bardzo ciekawa jakie dynie wymyślą Wasze dzieci!

Co potrzeba do stworzenia dyni z talerzyka papierowego?

  • talerzyk papierowy,
  • pomarańczowa farba,
  • pędzelek,
  • kolorowe kartki papieru: czarna i zielona,
  • nożyczki,
  • klej.

Jak zrobić dynię z talerzyka papierowego?

Na początku pomalujcie talerzyk papierowy pomarańczową farbką plakatową. Wytnijcie z kolorowych papierów: ogonek, oczy, uśmiech i nos. Gdy farba wyschnie przyklejcie wycięte elementy na talerzyk. Gotowe! W ten sposób można prosto zrobić dynię z talerzyka papierowego!

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Po co witamina D dla dzieci?
Dynia z talerzyka papierowego