Miś pracuś – kartonowe książki z ruchomymi elementami

Miś pracuś to seria kartonowych książek dla maluchów z ruchomymi elementami, które przeniosą maluchy do wnętrza samolotu i pociągu!

Miś pracuś – kartonowe książki z ruchomymi elementami

Miś pracuś to seria książek dla najmłodszych czytelników, w których poznacie przygody małego Misia Pracusia. W każdej książeczce ten sympatyczny niedźwiadek pokazuje dzieciom świat i różne zawody. Był już pomocnikiem Świętego Mikołaja, odwiedził wieś, ale także straż pożarną czy karetkę pogotowania. W dwóch najnowszych częściach pokaże maluchom jak latają samoloty i jeżdżą pociągi.

Nowe przygody Misia Pracusia

Książki mają poręczny format i bardzo grube kartonowe strony. Już na okładce pojawiają się ruchome elementy, które zachęcają malucha do czytania i przeglądania. Tekstu znajdziecie w nich niewiele. Tekst to krótka powtarzają się rymowanka, która łatwo wpada w pamięć nie tylko dorosłym, ale także najmłodszym. Największą frajdą z przeglądania książki są oczywiście ruchome elementy. Przyznam się Wam szczerze, że mój 2,5 letni syn nadal bardzo lubi takie książki i z dużym zainteresowaniem po nie sięga. Te polubił szczególnie, bo bardzo lubi zarówno samoloty jak i pociągi, a ruchome elementy wprawiają je magicznie w ruch co dla dziecka jest nie lada atrakcją.

Mnie zachwycają w nich piękne ilustracje i wydanie, bo książki są naprawdę bardzo solidnie wykonane i odporne na małych i pomysłowych czytelników. To świetne książki dla maluszka, który rozpoczyna przygodę z książkami, bo ruchome elementy są nie tylko fajną atrakcją dla dziecka, ale również świetnie wspierają motorykę małą i uczą precyzji.

Miś pracuś - kartonowe książki z ruchomymi elementami

Miś pracuś w samolocie

W tej części Miś pracuś zostaje pilotem i pokaże najmłodszych jak wygląda prace pilota i funkcjonuje lotnisko. Za pomocą ruchomych elementów dziecko będzie mogło jeździć windą na lotnisku oraz latać i sterować samolotem.

Książkę Miś pracuś w samolocie możesz kupić tutaj.

Miś pracuś w pociągu

W tej części Miś pracuś staje maszynistą w pociągu i zabierze dzieci w niezwykłą podróż na niezwykły festiwal. Ruchome elementy pomogą wprawić pociąg w ruch, jeździć w tunelach i pomiędzy górskimi szczytami.

Książkę Miś pracuś w pociągu możesz kupić tutaj.

Masz ochotę na więcej fajnych i wartościowych książek dla dzieci? Wejdź do naszej naszej biblioteczki z książkami i zobacz jakie książki czytam z moimi dziećmi. Dołącz do mnie na Instagramie – zobacz jeszcze więcej książkowych inspiracji i odkryj moje roślinne wnętrza ❤

Miłego czytania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
  • Paulina
    15 grudnia 2020

    Ruchome elementy są genialne 🙂 Choć bardziej u nas sprawdzają się teraz książeczki z okienkami 🙂

Poprzedni
Fajna gra dla malucha, który lubi układać puzzle!
Miś pracuś – kartonowe książki z ruchomymi elementami