Świąteczne ozdoby dla dzieci – reniferki w formie wycinanki do druku

Czas na świąteczne ozdoby dla dzieci. Pierwsza moja propozycja to świąteczne reniferki w formie wycinanki, które możesz wykonać razem z dzieckiem i ozdobić nimi choinkę czy dom na święta.

Świąteczne ozdoby dla dzieci

Grudzień to dobry czas żeby pomyśleć o świątecznych ozdobach. Mimo, że sklepy atakowały mnie nimi już od października to jednak nie są w stanie sprawić, że mi się znudzą. Uwielbiam ozdabiać dom na święta. Wyciągać świąteczne kartony ze strychu i kolejny raz odkrywać na nowo co w nich mam. Uwielbiam te wszystkie świąteczne ozdoby przestawiać i zamieniać. Teraz będzie mi nieco trudniej, bo będą one nieco konkurować z moją kolekcją rośli, która króluje na większości szafek i półek, ale myślę, że i tak znajdę fajne miejsca dla moich świątecznych ozdób.

Świąteczne ozdoby dla dzieci, czyli zrób to na Święta

Co roku staram się również zrobić kilka świątecznych ozdób razem z Filipem. Jak co roku zrobimy świąteczny łańcuch. W tamtym roku pokazałam Wam nasz pomysł na niego. W tym roku chce przygotować z Filipem różne świąteczne ozdoby, które będziemy mogli zawiesić na choince. Na ozdoby mam już wiele pomysłów. Na choinkę niestety żadnego. Ciągle zastanawiam się czy powiesić ją na suficie, czy zrezygnować pierwszy raz z żywej choinki. Zastanawiam się jak zabezpieczyć ją prze moim małym ciekawskim, wszystkiego dotykającym Igorkiem. Uruchamiam całe moje pokłady kreatywności i pomysłu na niego nie mam.

Mam za to dla Was pierwszy pomysł na świąteczną ozdobę, którą możecie wykonać razem ze swoimi dziećmi. Spójrzcie tylko na ten czerwony nosek, który zerka na Was ze zdjęć. Tak to reniferek! Czerwononosy reniferek w formie wycinanki. Wystarczy, że powycinacie wszystkie części i posklejacie. To piękna świąteczna ozdoba, którą możecie wykonać razem z dziećmi. Tak, aby i ten przedświąteczny czas spędzić kreatywnie i rodzinnie.

Reniferki możecie zawiesić na choince, świąteczną girlandę. Mogą być też piękną ozdobą świątecznych prezentów. To kto robi ze mną świąteczne reniferki?

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Świąteczne ozdoby dla dzieci
Świąteczne ozdoby dla dzieci
Świąteczne ozdoby dla dzieci

Jak zrobić reniferki?

Wydrukuj szablon dostępny na dole strony. Znajdziesz na nim kształty do stworzenia 6 reniferów. Powycinaj je nożyczkami, a następnie posklejaj. Możesz zamocować z tyłu sznurek i wykorzystać jako ozdobę na choinkę.

Świąteczne reniferki wycinanki
Świąteczne reniferki wycinanki

Świąteczne ozdoby dla dzieci – Reniferki do druku

Świąteczne ozdoby dla dzieci

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły na ozdoby? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich świątecznych kart pracy?

– Świąteczne wycinanki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Świąteczne wycinanki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Świąteczne wycinanki udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Świąteczne ozdoby dla dzieci

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Świąteczne karty pracy do druku – świąteczne zadania dla dzieci
Świąteczne ozdoby dla dzieci – reniferki w formie wycinanki do druku