Planer luty 2021 – do druku za darmo

Darmowy planer luty 2021 do druku. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na luty 2021. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na luty! Wybierz swój planer i wydrukuj!

Darmowy planer luty 2021 – do druku

Pierwszy miesiąc 2021 zaskoczył nas białym puchem. Po dwóch latach bezśnieżnych zim nie spodziewałam się takich ferii. Nasze plany tak jak większości na te ferie były zupełnie inne. Chcieliśmy poszaleć na nartach w górach, ale zamknięcie wszystkiego sprawiło, że zostaliśmy w domu. Trochę szkoda mi było tych moich dzieci, że po raz kolejny nie zrobią orzełków na śniegu i nie porzucają się śnieżkami. Na szczęście przyszła ona – bestia ze wschodu, która przyniosła takie ilości białego puchu jakie pamiętam z dzieciństwa. Cały drugi tydzień spędziliśmy na świeżym powietrzu. Fajne było te białe szaleństwo.

Planer luty 2021 - do druku za darmo
Planer luty 2021 – do druku za darmo

Wydrukuj darmowy planer na styczeń 2021

To co fajne szybko się kończy. Ferie się skończyły, dzieci wróciły do przedszkoli (choć na to to nie narzekam), a w kalendarzu już koniec stycznia. Dla mnie ten okres po zimowym przesileniu to dodatkowa motywacja do działania, bo czuję już, że wiosna zbliża się do nas wielki krokami.

Za nim przyjdzie to czas jeszcze na luty. Rozplanujcie go dobrze. Niech będzie dla Was dobry! Jak co miesiąc przygotowałam dla Was 2 darmowe planery do druku. Jeden w pastelowym kolorze, drugi w klasycznej czerni. Znajdziecie w nich czytelny kalendarz, listę zadań i dużo miejsca na uporządkowanie domowych i zawodowych obowiązków. Drukujcie i planujcie!

Pobierz również planery 2021 na cały rok!

Już teraz możecie również pobrać planery na cały rok 2021 W zestawie znajdziecie 12 miesięcznych planerów plus dodatki, które pomogą Wam rozplanować swoje życie zawodowe i prywatne. W paczcie otrzymacie również praktyczny plan tygodnia oraz plan roku. Stworzyłam dla Was planery w różnych wersjach i kolorach. W tym roku w moim sklepie znajdziecie nie tylko miesięczne planery, ale także tygodniowe planery na cały rok, roczny plan finansówczy czy planer ważnych dat.

Planery 2021 do druku!

Planery do druku
  1. Pastelowy kalendarz 2021
  2. Miesięczne planery 2021 z kalendarzem, listą zadań, miejscem na ważne sprawy i notatki
  3. Tygodniowe planery datowane na cały rok 2021
  4. Planer finansów w którym zaplanujesz roczne finanse
  5. Planery dzienne na każdy dzień tygodnia
  6. Planer tygodnia z listami zadań i posiłkami
  7. Pastelowe planery 2021 na cały rok + kalendarz i plan tygodnia

Planer luty 2021 – kolorowy

Planer luty 2021 - kolorowy

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Pobierz planery na rok 2021.

Pobieram do użytku prywatnego

Planer luty 2021 – czarny

Planer luty 2021 - czarny

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Pobierz planery na rok 2021.

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Układanka dla malucha, która uczy i bawi!
Planer luty 2021 – do druku za darmo