Kalendarze dla Babci i Dziadka do druku

Kalendarz dla Babci i Dziadka to prezentowy hit na Dzień Babci i Dziadka, który jest doskonałym prezentem! Pobierz i wydrukuj niezwykłe kalendarze z elementami do pokolorowania i miejsce na zdjęcie!

Kalendarz dla Babci i Dziadka do druku

Kalendarz dla Babci i Dziadka to od lat Wasz ulubiony prezent na Dzień Babci i Dziadka. W tym roku przygotowałam dla Was kilka nowych wersji kalendarzy, które mogą być prezentem lub dodatkiem do prezentu.

Moje kalendarze jak co roku zawierają kreatywne elementy. Na kalendarzach znajdziecie miejsce na rysunek dziecka lub zdjęcie, ale także dużo elementów do pokolorowania. Dzięki temu to takie połączenie laurki z praktycznym kalendarzem, który może towarzyszyć babci i dziadkowi przez cały rok!

Kalendarz dla Babci i Dziadka do druku

Kalendarz 2024 na Dzień Babci i Dziadka

Kalendarz w formie kolorowanki to doskonały pomysł na prezent, który dziecko może samodzielnie pokolorować w swoim własnym stylu. Kalendarz z miejscem na zdjęcie możecie wykorzystać na różne sposoby – możecie wkleić do niego zdjęcie, odbić dziecięce rączki lub stópki, czy narysować rodzinny portret lub portret babci czy dziadka.

U nas co roku kalendarze są rodzinnym hitem. Dziadkowie sami dopytują się czy na pewno dostaną kolejny. Kalendarze z poprzednich lat trzymają na pamiątkę. Myślę, że to fajny pomysł na prezent. Możecie go oprawić w ramkę i jestem pewna, że będzie wisieć przez cały rok w szczególnym miejscu! Sprawdź również inne moje pomysły na prezenty dla babci i dziadka:

Kalendarz 2024 z miejscem na zdjęcie lub rysunek

Kalendarz z miejscem na zdjęcie, rysunek, portret lub odcisk dziecięcej rączki. W kalendarzu znajdziesz elementy do pokolorowania. Kalendarz dostępny jest w 3 wersjach: dla babci, dla dziadka oraz dla babci i dziadka.

Pobierz kalendarz dla babci i dziadka

Kalendarz z miejscem na zdjęcie

Kalendarz z dużym miejscem na zdjęcie, rysunek, portret lub odcisk dziecięcej rączki. W kalendarzu znajdziesz elementy do pokolorowania, dzięki którym dziecko może ozdobić kalendarz i stworzyć wyjątkową wersję dla swoich dziadków. Kalendarz dostępny jest w 3 wersjach: dla babci, dla dziadka oraz dla babci i dziadka.

Pobierz kalendarz dla babci i dziadka

Kalendarz dla babci i dziadka z miejscem na zdjęcie

Kalendarz w formie plakatu lub kolorowanki

Kalendarz w formie kolorowego plakatu lub kolorowanki. Plakat z kalendarzem możesz włożyć do rami i stworzyć niezwykły prezent dla babci i dziadka. Kolorowankę dziecko może pokolorować kredkami, farbkami, czy mazakami i stworzyć niepowtarzalny prezent dla dziadków.

Pobierz kalendarz dla babci i dziadka

Kalendarz dla babci i dziadka

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Świąteczny jeleń z koralików do prasowania
Kalendarze dla Babci i Dziadka do druku