Świąteczne obrazki z flamastrami kropkowymi + darmowe szablony do druku

Muchomor z papieru, czyli jesienna praca plastyczna dla dzieci. Jak zrobić muchomora z papieru? Pobierz darmowe karty pracy z muchomorem wycinanką!

Świąteczne obrazki z flamastrami kropkowymi

Flamastry kropkowe Do a dot Art są bardzo popularne w wielu krajach i powoli pojawiają się i u nas. To duże flamastry, które są trochę połączeniem pieczątek z farbkami. Te flamastry to tak na prawdę buteleczki z płynną farbą. Po odbiciu ich tworzą na kartce duże kropki. Można je wykorzystać na różne sposoby: malować z nimi kropkowane rysunki, wykorzystać do rozwiązywania zadań czy wyklejanek. Możliwości i sposobów jest mnóstwo!

Malujemy flamastrami Do a dot Art

Flamastry są bardzo wydajne. Można z nimi stworzyć mnóstwo zadań i prac plastycznych. W każdym flamastrze jest aż 74 ml farby, czyli prawie 4 razy więcej niż w pojemniczku farbki plakatowej. Farby, które znajdziecie w tych flamastrach są bezpieczne dla dzieci i łatwo zmywalne. Możesz je kupić w różnych wersjach kolorystycznych. Są dostępne na Allegro – zobacz aukcje.

Świąteczna zabawa w kropkowanie!

A dzisiaj mam dla Was pomysł na zabawę takimi flamastrami. Do tej zabawy możecie wykorzystać darmowe świąteczne szablony, które możecie pobrać na dole tego wpisu.

Potrzebujesz:

  • flamastry kropkowe Do a dot Art (możesz też użyć pomponów lub pędzla gąbki w kształcie kropki)
  • kartka,
  • nożyczki,
  • świąteczne szablony (pobierz na dole wpisu).

Jak zrobić świąteczne kropkowe obrazki?

Wydrukuj darmowy szablon. Wytnij z niego kształt i umieść na kartce (możesz go od spodu podkleić delikatnie taśmą). Weź flamastry kropkowe i przybij je na kartce. Następnie ściągnij szablon i obrazek jest gotowy. Jeśli nie masz flamastrów kropkowych możesz użyć pomponów zamoczonych w farbie, pędzelka gąbkowego w kształcie kropki lub korka po winie.

Pokaż na Instagramie Twoje pomysły na zabawy z dziećmi! Uwielbiam oglądać Wasze prace. Tylko nie zapomnijcie mnie oznaczyć @lecibocianpl ♥

Zobacz również inne pomysły na zabawy dla dzieci:

A tutaj znajdziesz wszystkie zabawy. Miłej zabawy! ❤

Darmowe świąteczne szablony – do druku

Świąteczne szablony do pobrania

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kart pracy?

– Karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kalendarze dla Babci i Dziadka do druku
Świąteczne obrazki z flamastrami kropkowymi + darmowe szablony do druku