Kalendarz 2022 do druku – 6 wersji do pobrania

Kalendarz 2022 do druku to kalendarz do wydrukowania na rok 2022. Pobierz i wydrukuj kalendarz 2022 na każdy miesiąc 2022 roku. 6 wzorów do wyboru!

Kalendarz 2022 do druku

Grudzień to dla mnie co roku nie tylko czas świątecznych przygotowań. To również czas intensywnej pracy, blogowych podsumowań i odpowiedzi na Wasze pytania: kiedy pojawią się kalendarze? Tak jak co roku stworzyłam dla Was kalendarz 2022 do druku, a nawet 6 kalendarzy, bo w tym roku mam dla Was aż 6 różnych wzorów.

Znajdziecie w nich bestsellerowe modele z poprzednich lat, kalendarz 2022 z inspirującymi myślami na każdy miesiąc, kalendarze minimalistyczne i kolorowe. Największym zaskoczeniem myślę, że będzie dla Was kalendarz 2022 dla dzieci, który nawiązuje do świątecznych kopert z kalendarza adwentowego. Przygotowałam już dla Was planery 2022 do druku, kalendarz świąt nietypowych. Czas na klasyczny kalendarz 2022 do druku, który możecie pobrać, wydrukować i zaplanować z nimi cały przyszły rok! Wszystkie kalendarze dostępne są w moim sklepie. Co miesiąc na blogu nadal będą się pojawiać darmowe miesięczne planery.

Zaplanuj 2022 z kalendarzem do druku!

Tak bardzo chciałbym aby ten nadchodzący rok przyniósł nam nieco więcej spokoju i oddechu. Marzę o tym, żeby choć trochę bardziej było tak jak kiedyś. Ostatnie lata są inne niż poprzednie, mocno nieprzewidywalne i zaskakujące. Trudno coś zaplanować, bo kolejne lockdowny nie raz wywracają nasze plany do góry nogami.

Ten rok na pewno po raz kolejny nauczył mnie pokory. Nauczył, że trzeba doceniać tu i teraz i to co mamy. Ważne są drobiazgi i ludzie, który nas otaczają. Ważne jest zdrowie, bo to jedna z niewielu rzeczy, których nie możemy kupić. Był to dla nas również rok zmian. Starszy syn zaczął przygodę ze szkołą, młodszy syn z przedszkolem. Po wypadku samochodowym pożegnaliśmy się z naszym samochodem, ale na szczęście tylko z samochodem, a nie z życiem. Wiele rzeczy, które zaplanowałam na ten rok się nie udało, wiele musiałam przełożyć, ale przy dwójce wymagających dzieci, ciągłym zamykaniu przedszkoli i tak udało mi się zrobić dużo fajnych rzeczy!

Dziękuję Wam za kolejny rok!

Dziękuję Wam za kolejny rok, w którym tak często odwiedzaliście mojego bloga. Dochodzą mnie słuchy, że blogi odchodzą do lamusa, ale na moim blogu tego zdecydowanie nie widać! Przez ostatni rok stworzyłam dla Was dużo kreatywnych wpisów, pokazałam najlepsze książki i zabawki dla dzieci, a także praktyczne rzeczy, które ułatwiają macierzyństwo i przydają się w domu. W tym roku udało mi się przekonać Was, że warto mieć rośliny w domu i pojawiły się one również w Waszych domach. Mam nadzieję, że moje roślinne porady, które znajdujecie na blogu i Instagramie pomogą Wam nimi się dobrze opiekować.

Ten rok był dla mnie znowu dużą motywacją do działania, bo w rekordowym miesiącu blog odwiedziło ponad 110 000 osób. I bardzo Wam za to dziękuję. Nie tylko za odwiedziny, ale również każde polubienie, udostępnienie, polecenie, komentarz czy wiadomość.

Sklep z grafikami

Ponad dwa lata temu założyłam z mężem sklep z grafikami, na którym początkowo znalazły się planery do druku. Planery, które mogliście pobrać i zaplanować z nimi cały rok. Z czasem w sklepie pojawiło się wiele różnych produktów do druku i cieszę się, że tak bardzo je polubiliście. Jestem bardzo dumna ze wszystkich kart do zabawy z dziećmi. Wiem, że Wasze dzieci je uwielbiają. Zależało mi na stworzeniu kart pracy, które nie tylko bawią i uczą, ale przede wszystkim są ładne i zachęcające. I chyba mi się to udało! Zapraszam Was do sklepu z grafikami.

Wybierz swój kalendarz 2022 do druku

W tym roku przygotowałam dla Was aż 6 wersji kalendarza 2022 do pobrania. Dzięki nim mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie swój ulubiony kalendarz.

Kalendarze 2022 do druku
Kalendarze 2022 do druku

Pobierz kalendarz:
Kolorowy
Klasyczny
Pastelowy
Dla dzieci
Dobre myśli
Minimalistyczny

Kalendarz 2022 – kolorowy

Kalendarz 2022 - kolorowy
Kalendarz 2022 – kolorowy

Pierwszy kalendarz to nowość 2022! Kolorowy kalendarz z popularnymi motywami graficznymi. Grafiką nawiązuje do zestawu kolorowych planerów, które znajdziesz w sklepie. Chciałam żeby miał w sobie odrobinę koloru, ale też zachował swój minimalistyczny design i myślę, że mi się to udało.

Pobierz tutaj: Kalendarz 2022 – kolorowy

Kalendarz 2022 – klasyczny

Kalendarz 2022 - klasyczny
Kalendarz 2022 – klasyczny

Klasyczny kalendarz z minimalistycznym designem i miejscem na notatki. W zestawie znajdziecie 12 czarno-białych kart kalendarza na każdy miesiąc.

Pobierz tutaj: Kalendarz 2022 – klasyczny

Kalendarz 2022 – pastelowy

Kalendarz 2022 - pastelowy
Kalendarz 2022 – pastelowy

Kalendarz w pastelowych kolorach był jednym z Waszych ulubionych w tamtym roku. Stworzyłam, więc jego kontynuację również na przyszły rok. W zestawie znajdziecie 12 kart kalendarza w różnych pastelowych kolorach.

Pobierz tutaj: Kalendarz 2022 – pastelowy

Kalendarz 2022 – dla dzieci

Kalendarz 2022 - dla dzieci
Kalendarz 2022 – dla dzieci

Nowością w tym roku jest również kalendarz dla dzieci, w którym na każdej karcie kalendarza znajdziecie ilustracje ze zwierzakami! Każdy miesiąc to inny zwierzak. Ciekawa jestem czy odgadniecie wszystkie!

Pobierz tutaj: Kalendarz 2022 – dla dzieci

Kalendarz 2022 – dobre myśli

Kalendarz 2022 - dobre myśli
Kalendarz 2022 – dobre myśli

Kalendarz dobre myśli to kontynuacja kalendarza, który dwa lata temu pojawił się na blogu. Prosiliście o to żeby wrócił i jest! W tym kalendarzu znajdziecie motywacyjne dobre myśli na każdy miesiąc. Sam kalendarz ma minimalistyczny design.

Pobierz tutaj: Kalendarz 2022 – dobre myśli

Kalendarz 2022 – minimalistyczny

Kalendarz 2022 - minimalistyczny
Kalendarz 2022 – minimalistyczny

I na koniec jeden z moich ulubieńców. Kalendarz w minimalistycznej wersji, który doskonale sprawdzi się w domu i w pracy!

Pobierz tutaj: Kalendarz 2022 – minimalistyczny

Jak drukować kalendarz 2022?

Kalendarz 2022 przygotowałam dla Was w formacie jpg. Żeby ułatwić Wam jego pobieranie pliki spakowane są w folder skompresowany .zip. Przed wydrukowaniem kalendarza należy je rozpakować do klasycznego folderu. Same karty kalendarza możesz wydrukować na domowej drukarce w domu czy punkcie wydruku. Najlepiej wybierz do tego nieco grubszy papier, czyli taki o wyższej gramaturze. Nie zapomnij również wybrać wysokiej jakości wydruku w ustawieniach drukarki. Kalendarz możesz wydrukować tyle razy ile potrzebujesz.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Prezenty na gwiazdkę dla dzieci – najlepsze pomysły
Kalendarz 2022 do druku – 6 wersji do pobrania