Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku

Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku

Nowy rok szkolny to nowy plan lekcji. Dziś mam dla Was plan lekcji do pobrania i druku w dwóch kolorach, bo nawet plan lekcji może być fajną ozdobą pokoju!

Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi. Jedni dzieci myślą już o powrocie do przedszkola, inne ładują energię przed powrotem do szkoły. Jedno jest pewne dla każdego wakacje trwają za krótko. Często narzekamy, że czasy się zmieniły, że kiedyś było inaczej. Ale wakacje zawsze trwały za krótko i zbyt szybko mijały.

Za chwilę znowu się zacznie budzenie rano dzieci do szkoły i przedszkola. A te od września pewnie nagle będą chciały dłużej pospać. Odprowadzanie, przyprowadzanie. Nowe przyjaźnie. Fajnie wspominam szkolne czasy – beztroski czas.Idziemy do szkoły

Początek roku szkolnego kojarzy mi się z uroczystym apelem, spotkaniem z kolegami po wakacjach, spotkaniem z wychowawcą i nowym planem lekcji zapisanym w najlepszym wypadku na wygiętej kartce papieru, który w domu przepisywałam na czysto.

Plan lekcji w dwóch kolorach

W tym roku postanowiłam, że umilę nieco pierwsze chwile nie tylko przedszkolakom (sprawdź książki o przedszkolu, które pomagają w adaptacji), ale i uczniom. Dlatego zrobiłam już dla Was plakat z tabliczką mnożenia. A teraz mam dla Was plany lekcji do druku, bo w końcu gdzieś je trzeba przepisać z tej wygniecionej kartki.

Plany lekcji przygotowałam dla Was w dwóch pastelowych kolorach: różowym i niebieskim. Znajdziecie w nim miejsce na rozpisanie lekcji w od poniedziałku do piątku, a także miejsce na zajęcia dodatkowe. Przy każdym dniu jest również miejsce na wpisanie godziny, o której zaczynają się lekcje w danym dniu. Chciałam żeby były one dosyć uniwersalne i pasowały zarówno dla młodszych jak i starszych uczniów. Mam nadzieję, że mi się to udało!

Plan lekcji możecie wydrukować w formie dużego plakatu, albo mniejszej wersji, którą możecie wsadzić do zeszytu. Jeśli choć jednemu uczniowi umili on nowy rok szkolny będzie mi bardzo miło. Dajcie znać co sądzicie o lecibocianowych planach lekcji.

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku

Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku

Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku

Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku

Plan lekcji do druku

Plan lekcji do druku

Pobieram do użytku prywatnego

Pobieram do użytku prywatnego
Jak można korzystać z moich grafik?

– Plan lekcji możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Plany lekcji dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plan lekcji udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz