Plany lekcji do druku w dwóch kolorach – Pobierz i wydrukuj

Plany lekcji do druku na nowy rok szkolny. Plany lekcji do pobrania i druku w dwóch kolorach. Wybierz designerski plan lekcji dla siebie!

Plany lekcji do druku

Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi. Jedni dzieci myślą już o powrocie do przedszkola, inne ładują energię przed powrotem do szkoły. Jedno jest pewne dla każdego wakacje trwają za krótko. Często narzekamy, że czasy się zmieniły, że kiedyś było inaczej. Ale wakacje zawsze trwały za krótko i zbyt szybko mijały.

Za chwilę znowu się zacznie budzenie rano dzieci do szkoły i przedszkola. A te od września pewnie nagle będą chciały dłużej pospać. Odprowadzanie, przyprowadzanie. Nowe przyjaźnie. Fajnie wspominam szkolne czasy – beztroski czas.

Wybierz plan lekcji dla siebie!

Początek roku szkolnego kojarzy mi się z uroczystym apelem, spotkaniem z kolegami po wakacjach, spotkaniem z wychowawcą i nowym planem lekcji zapisanym w najlepszym wypadku na wygiętej kartce papieru, który w domu przepisywałam na czysto.

Plany lekcji w dwóch kolorach

W tym roku postanowiłam, że umilę nieco pierwsze chwile nie tylko przedszkolakom (sprawdź książki o przedszkolu, które pomagają w adaptacji), ale i uczniom. Dlatego zrobiłam już dla Was plakat z tabliczką mnożenia. A teraz mam dla Was plany lekcji do druku, bo w końcu gdzieś je trzeba przepisać z tej wygniecionej kartki.

Plany lekcji przygotowałam dla Was w dwóch pastelowych kolorach: różowym i niebieskim. Znajdziecie w nim miejsce na rozpisanie lekcji w od poniedziałku do piątku, a także miejsce na zajęcia dodatkowe. Przy każdym dniu jest również miejsce na wpisanie godziny, o której zaczynają się lekcje w danym dniu. Chciałam żeby były one dosyć uniwersalne i pasowały zarówno dla młodszych jak i starszych uczniów. Mam nadzieję, że mi się to udało!

Plan lekcji możecie wydrukować w formie dużego plakatu, albo mniejszej wersji, którą możecie wsadzić do zeszytu. Jeśli choć jednemu uczniowi umili on nowy rok szkolny będzie mi bardzo miło. Dajcie znać co sądzicie o moich planach lekcji. Mam nadzieję, że Wam się spodobają. Trzymajcie się ciepło!

Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku
Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku
Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku
Plan lekcji w dwóch kolorach do pobrania i druku

Plan lekcji do druku

Plan lekcji do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Który plan lekcji wybierasz?

Pobieram do użytku prywatnego


Pobieram do użytku prywatnego

Poznaj mój planer szkolny 2020/21!

Mam dla Ciebie coś jeszcze! Planer szkolny, w którym znajdziesz 18 grafik do druku: miesięczne planery na cały rok szkolny, plan tygodnia, plan lekcji, planer egzaminów i ocen. Zestaw ten pomoże Ci ogarnąć szkolne obowiązki i zadania w całym roku szkolnym. Możesz go pobrać tutaj. Poznaj mój szkolny planer!

Miesięczne planery na cały rok szkolny
Szkolny planer 2020/21

Jak można korzystać z moich grafik?

– Plan lekcji możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Plany lekcji dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plan lekcji udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
4 książki dla dzieci do nauki angielskiego
Plany lekcji do druku w dwóch kolorach – Pobierz i wydrukuj