Nowości Albi – Już wiem jak i Znam godziny

Mówiące pióro Albi, interaktywne książki, gry memory są u nas już od ponad roku i mogę to potwierdzić, że są u nas ciągłym hitem! Zabieramy je ze sobą w podróż, świetnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem. Chłopcy mają swoje mówiące pióra, dzięki którym Filip jeszcze lepiej zna wszystkie kraje na świecie, a Igor uwielbia odkrywać dźwięki ukryte w interaktywnych książkach! Czas na nowości!

Czy polecam Albika?

Zdecydowanie tak! Albik to taka zabawka do której moje dzieci stale wracają. Może nie bawią się nim codziennie, ale zdecydowanie jest to jedna z rzeczy, do których chętnie wracają. Mamy dwa interaktywne pióra dzięki, którym każdy z nich może odkrywać te książki tak jak lubi najbardziej. Filip zdecydowanie lubi rozwiązywać wszelkiego rodzaju quizy ukryte w tych interaktywnych książkach. Igor uwielbia książki o zwierzętach i samochodach. Dzięki tym książkom odkryliśmy sporo różnych ciekawostek. Czytaj z Albikiem to książki, które potrafią mówić. Wystarczy przyłożyć pióro do rysunku, aby usłyszeć informację, dźwięk albo muzykę. To świetny sposób na naukę poprzez zabawę!

Od czego zacząć?

Zanim przejdę do nowości przypomnę Wam, że przygodę z Albikiem trzeba zacząć od zakupu zestawu z interaktywnym piórem. Jest do wyboru kilka takich zestawów:

Pióro jest uniwersalne i dzięki niemu możesz bawić się ze wszystkimi książkami, grami czy puzzlami. Jeśli pojawią się w przyszłości nowe książki lub interaktywne produkty możesz na nie wgrać nowe pliki, które umożliwiają zabawę. Pamiętaj jednak, że pióro jest dyskiem, dlatego zawsze po wgrywaniu plików rozłącz je bezpiecznie z komputerem, dzięki temu nie uszkodzisz dysku – dokłądnie tak jak robisz to zawsze z pendrivem lub kartą pamięci.

A teraz czas na nowości. W naszym domu ostatnio pojawiły się dwie nowe książki z serii Czytaj z Albikiem.

Czytaj z Albikiem – Już wiem jak

To książka stworzona z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat. Zawiera w sobie ponad 2500 dźwięków. Dzieci dowiedzą się z niej jak powstają przedmioty, z których korzystamy każdego dnia. Na każdej stronie znajdziecie Wojtak, który opowie dzieciom mnóstwo ciekawostek i ciekawych historii. Razem z nim Zobaczymy jak buduje się domy, jak powstaje jedzenie, jak powstają ubrania, a nawet jak tworzy się książki. W książce znajdziecie również quizy o różnych stopniach trudności.

Książkę Czytaj z Albikiem Już wiem jak możesz kupić tutaj.

Czytaj z Albikiem – Znam godziny

Znam godziny to nie interaktywna książka, ale interaktywny mówiący zegar, który pomoże dzieciom w nauce zegara! Poprzez zabawę dzieci dowiedzą się jak odczytywać godzinę z zegara. To naprawdę bardzo fajny pomysł na naukę dla dzieci. Świetne są też quizy, w których dzieci muszą wskazać właściwą godzinę, albo wybrać na planszy zegar wskazujący daną godzinę. Jeśli Wasze dzieci uczą się właśnie odczytywać godziny z zegara to ten interaktywny zegar będzie dla nich świetną pomocą!

Interaktywny zegar Czytaj z Albikiem Znam godziny możesz kupić tutaj.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Albi Polska

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
12 książek dla dzieci, które czytam razem z dziećmi
Nowości Albi – Już wiem jak i Znam godziny