Kalendarz 2018 do druku

Tak oto i on – kalendarz 2018 do druku za darmo. Pobierz i wydrukuj kalendarz 2018 na każdy miesiąc.

Kalendarz 2018 do druku

Nie wyobrażam sobie życia bez kalendarza. Można nawet powiedzieć, że przez ostatnie lata opracowałam całą kalendarzową strategię, która mocno ułatwia mi życie.

Zawsze jeden kalendarz wisi w ważnym miejscu naszego domu. Od kilku lat jest to kalendarz z naszymi rodzinnymi zdjęciami. Co roku projektuje taki dla siebie i jako świąteczny prezent dla rodziców. Każdy miesiąc ma zdjęcie z tego miesiąca sprzed roku. Każde jest wyjątkowe. Każde jest nasze rodzinne. W tym kalendarzu mam zaznaczone urodziny najbliższych mi osób i pełni funkcję trochę ozdobną. Raczej brak w nim notatek i zapisków.Zorganizowana mama

To oczywiście nie jedyny kalendarz, z którego korzystam. Kalendarze przydają mi się zwłaszcza w moim „domowym biurze” bardzo ułatwiają mi organizację pracy i domu. Co miesiąc drukuję mój miesięczny planer do druku, który wykorzystuję do ogarnięcia pracy i bloga. To w nim planuje publikację i zapisuję ważne sprawy. Do domowych rodzinnych spraw wykorzystuję mój całoroczny kalendarz do druku to w nim zapisuję wizyty u lekarza, dodatkowe zajęcia i różne rodzinne sprawy. Bardzo polubiłam mój kalendarz do druku.

Kalendarz 2018 do druku

Kalendarzy nigdy za wiele

Mimo, że przez jakiś okres próbowałam korzystać z kalendarzy w wersji mobilnej nic nie zastąpi mi takiego w wersji papierowej. Wolę pewne rzeczy mnie zapisane na papierze. I nie wiem czy to się kiedyś zmieni. Jest to dla mnie czytelniejsze i chyba czasami lubię pobazgrać po kalendarzu. Mój kalendarz na rok 2017 sprawdził się u mnie idealnie. Wiem, że wielu z Was również bardzo go polubiło. Dlatego nie mogło zabraknąć kalendarza na rok 2018. I oto jest. Nowy kalendarz 2018 do druku za darmo.

No to do dzieła! Pobierasz mój kalendarz? Koniecznie polub bociana na Facebooku!

Kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku przygotowałam dla Was jeszcze bardziej minimalistyczny niż w poprzednim roku. Minimalistyczna wersja w czarno-białej kolorystyce sprawia, że nie tylko kalendarz jest bardzo praktyczny, ale również pięknie wygląda. Mam nadzieję, że jego klasyczna i prosta forma przypadnie Wam do gustu.

Kalendarz 2018 do druku

Jak korzystać z kalendarza do druku 2018?

Kalendarz do druku 2018 możesz pobrać klikając w link znajdujący się na dole wpisu. Na Twój dysk ściągnie się wtedy kalendarz na cały rok, czyli 12 miesięcy. Możesz go wydrukować i powiesić gdzie tylko chcesz. Lodówka, ściana, a może organizer? Gdzie zawiśnie Twój nowy kalendarz?

Pamiętajcie, że uwielbiam podglądać jak korzystacie z moich grafik. Pochwalcie się jak mój kalendarz wygląda w Waszych domach. Dodając zdjęcia w social mediach koniecznie oznaczcie mnie na zdjęciu @lecibocian.pl lub dodajcie #lecibocianpl. Obserwuj mnie na Instagramie żeby nie przegapić żadnych moich kreatywnych pomysłów!

Pamiętajcie również, że kalendarz jest darmowy, ale możecie wykorzystać go tylko do celów prywatnych. Nie wyrażam zgody na wykorzystanie do w celach komercyjnych, modyfikowania go czy rozpowszechnia. Szanujcie moją prace. Jeśli chcecie podzielić się nim z rodziną czy znajomymi podajcie im link do mojego bloga lub udostępnijcie na Facebooku, wtedy każdy z nich będzie mógł go pobrać dla siebie!

Kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku
Pobieram do użytku prywatnego

Zasady korzystania z kalendarza są proste:

– Kalendarz możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować go na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Kalendarz dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Dostępny jest w formacie .jpg

– Kalendarz udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje sposoby na domową organizację:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

Previous
Numerki do kalendarza adwentowego
Kalendarz 2018 do druku