Piracka Przygoda i Dzień na Farmie – Czytaj i baw się

Piracka przygoda i Dzień na Farmie to dwie nowe kartonowo-filcowe książki dla maluchów, które ukazały się w Akademii Mądrego Dziecka. To książki z serii Czytaj i baw się, w której dzieci oprócz opowieści do czytania znajdą elementy do zabawy.

W tych książkach dla dzieci dodatkową atrakcją jest filcowy state i traktor, który dziecko może wyciągnąć z okładki i umieścić na środku każdej strony. Statek i traktor towarzyszą nam podczas czytania, a wstążeczka na której są zawieszone sprawia, że nigdy się nie zgubią.

Piracka Przygoda – Czytaj i baw się

W pirackiej przygodzie dzieci poznają historię piratów, którzy szukają pirackiego statku. W morską przygodę wyruszamy razem ze statkiem, który płynie z nami przez kolejne strony opowieści. Razem z nim poznajemy morskie zwierzęta, ale czy uda nam się znaleźć prawdziwy skarb piratów? Oprócz opowieści w książce na każdej stronie dziecko znajdziecie pomocnicze pytania, które uczą kolorów i zachęcają do pokazywania i odszukiwania elementów.

Książkę Piracka Przygoda możesz kupić tutaj.

Dzień na farmie – Czytaj i baw się

W tej książce spędzimy dzień na farmie. Towarzyszyć nam będzie traktor, który należy umieścić na samym środku czytanej strony. Pojedzie z nami przez kolejne strony historii. Razem z nim odkryjemy jak wygląda życie na farmie. Dziecko odkryją kto podkrada marchewki gospodarzowi i kto chowa się pośród słoneczników. W tej części również znajdziecie pomocnicze pytania i ciekawostki tym razem związane ze zwierzętami. Odkryjecie jak nazywa się dziecko klaczy, albo jakie zwierzęta zagania do zagrody pies pasterski.

Książkę Dzień na farmie możesz kupić tutaj.

Piracka Przygoda i Dzień na Farmie - Czytaj i baw się
Piracka Przygoda i Dzień na Farmie – Czytaj i baw się

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Harperkids. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Świąteczne książki dla dzieci – Nowości 2022
Piracka Przygoda i Dzień na Farmie – Czytaj i baw się