Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku

Już za chwilę koniec roku szkolnego i przedszkolnego. To najlepszy czas, żeby podziękować nauczycielom za ich pracę. Mam dziś dla Was plakat, czyli podziękowanie dla nauczyciela po pobrania i druku.

Podziękowanie dla nauczyciela do druku

Pamiętam pierwsze dni września i pierwsze dni w przedszkolu. Początek nie był łatwy. Było dużo łez i emocji, z którymi trzylatkowi trudno było sobie poradzić. Nie powiem, że kolejne dni były łatwiejsze, bo dalej było ciężko. Kiedy Filip trochę przyzwyczajał się do przedszkola, wtedy przychodziła choroba i znowu się od niego odzwyczajał. Trudno było zostawiać swoje dziecko samo z łzami w oczach, ale z drugiej strony wiedzieliśmy, że w sali się uspokaja i radzi całkiem dobrze, a nauczyciele sobie całkiem dobrze z nim radzą.

Plakat z podziękowaniem dla nauczyciela

Nauczyciel, a w przedszkolu przedszkolny wychowawca ma czasami kawał ciężej pracy do wykonania, bo ogarnięcie 2-ch płaczących dzieci to nie lada wyzwanie, a gdy w grupie dzieci jest ponad 20 to na prawdę trzeba mieć niezłą strategię jak się do tego zabrać.

Filip trafił na fajne Panie w przedszkolu. Polubił je. To na pewno pomogło mu przezwyciężyć swoją początkową niechęć do przedszkola. Fajnie jest trafić na nauczycieli z powołaniem. Takich, który na prawdę odnajdują się w tej pracy. Takim nauczycielom pod koniec roku warto podziękować.

Podziękowanie dla nauczyciela szkolnego lub przedszkolnego

Dziś mama dla Was plakat, który jest podziękowaniem dla nauczycieli. Czarno-biały minimalistyczny plakat będzie fajnym uzupełnieniem do bukietu, który nauczyciele najczęściej dostają od uczniów czy przedszkolaków. Podziękowanie dla nauczyciela można pobrać i wydrukować, a następnie wręczyć ulubionemu nauczycielowi, albo temu, u którego chcemy zyskać dodatkowe plusy 🙂 Mam nadzieję, że podziękowania dla nauczycieli w formie plakatu się Wam spodobają. Pobierajcie i drukujcie!

Podziękowanie dla nauczyciela do druku

Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Zrób kalendarz adwentowy dla Twojego dziecko!

Tak to już ten czas, w, którym warto pomyśleć o kalendarzu adwentowym. Jak co roku przygotowałam dla Was zestawy, które pomogą Wam stworzyć wyjątkowe kalendarze adwentowe dla Waszych dzieci.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu tyle razy ile tego potrzebujesz. Mam dla Ciebie zestawy kalendarzowych zadań: pierwszy ze świątecznym domino i kolorowankami, drugi z zadaniami do rozwiązywania i kolorowankami. W każdym znajdziesz numerki do kalendarza, ale także zadania do wycinania. Zadania możesz włożyć do świątecznych kopert, które zachwycą Twoje dziecko!


Kalendarz adwentowy do druku

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Plakaty dla taty z okazji dnia ojca do druku
Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku

Ho ho ho! To już ten czas!

Zrób kalendarz adwentowy dla swojego dziecka. Pobierz i wydrukuj adwentowe koperty i zadania!