Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku

Już za chwilę koniec roku szkolnego i przedszkolnego. To najlepszy czas, żeby podziękować nauczycielom za ich pracę. Mam dziś dla Was plakat, czyli podziękowanie dla nauczyciela po pobrania i druku.

Podziękowanie dla nauczyciela do druku

Pamiętam pierwsze dni września i pierwsze dni w przedszkolu. Początek nie był łatwy. Było dużo łez i emocji, z którymi trzylatkowi trudno było sobie poradzić. Nie powiem, że kolejne dni były łatwiejsze, bo dalej było ciężko. Kiedy Filip trochę przyzwyczajał się do przedszkola, wtedy przychodziła choroba i znowu się od niego odzwyczajał. Trudno było zostawiać swoje dziecko samo z łzami w oczach, ale z drugiej strony wiedzieliśmy, że w sali się uspokaja i radzi całkiem dobrze, a nauczyciele sobie całkiem dobrze z nim radzą.

Plakat z podziękowaniem dla nauczyciela

Nauczyciel, a w przedszkolu przedszkolny wychowawca ma czasami kawał ciężej pracy do wykonania, bo ogarnięcie 2-ch płaczących dzieci to nie lada wyzwanie, a gdy w grupie dzieci jest ponad 20 to na prawdę trzeba mieć niezłą strategię jak się do tego zabrać.

Filip trafił na fajne Panie w przedszkolu. Polubił je. To na pewno pomogło mu przezwyciężyć swoją początkową niechęć do przedszkola. Fajnie jest trafić na nauczycieli z powołaniem. Takich, który na prawdę odnajdują się w tej pracy. Takim nauczycielom pod koniec roku warto podziękować.

Podziękowanie dla nauczyciela szkolnego lub przedszkolnego

Dziś mama dla Was plakat, który jest podziękowaniem dla nauczycieli. Czarno-biały minimalistyczny plakat będzie fajnym uzupełnieniem do bukietu, który nauczyciele najczęściej dostają od uczniów czy przedszkolaków. Podziękowanie dla nauczyciela można pobrać i wydrukować, a następnie wręczyć ulubionemu nauczycielowi, albo temu, u którego chcemy zyskać dodatkowe plusy 🙂 Mam nadzieję, że podziękowania dla nauczycieli w formie plakatu się Wam spodobają. Pobierajcie i drukujcie!

Podziękowanie dla nauczyciela do druku

Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobierz i wydrukuj wiosenne zadania dla dzieci!Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje wiosenne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wiosenne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wiosenne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wiosenne zestawy. Mam dla Ciebie wiosenne zadania, wiosenne wyklejanki i wiosenną matematykę.

Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzedni
Plakaty dla taty z okazji dnia ojca do druku
Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku