Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku

Już za chwilę koniec roku szkolnego i przedszkolnego. To najlepszy czas, żeby podziękować nauczycielom za ich pracę. Mam dziś dla Was plakat, czyli podziękowanie dla nauczyciela po pobrania i druku.

Pamiętam pierwsze dni września i pierwsze dni w przedszkolu. Początek nie był łatwy. Było dużo łez i emocji, z którymi trzylatkowi trudno było sobie poradzić. Nie powiem, że kolejne dni były łatwiejsze, bo dalej było ciężko. Kiedy Filip trochę przyzwyczajał się do przedszkola, wtedy przychodziła choroba i znowu się od niego odzwyczajał. Trudno było zostawiać swoje dziecko samo z łzami w oczach, ale z drugiej strony wiedzieliśmy, że w sali się uspokaja i radzi całkiem dobrze, a nauczyciele sobie całkiem dobrze z nim radzą.Zawód: nauczyciel

Nauczyciel, a w przedszkolu przedszkolny wychowawca ma czasami kawał ciężej pracy do wykonania, bo ogarnięcie 2-ch płaczących dzieci to nie lada wyzwanie, a gdy w grupie dzieci jest ponad 20 to na prawdę trzeba mieć niezłą strategię jak się do tego zabrać.

Filip trafił na fajne Panie w przedszkolu. Polubił je. To na pewno pomogło mu przezwyciężyć swoją początkową niechęć do przedszkola. Fajnie jest trafić na nauczycieli z powołaniem. Takich, który na prawdę odnajdują się w tej pracy. Takim nauczycielom pod koniec roku warto podziękować.

Podziękowanie dla nauczyciela szkolnego lub przedszkolnego

Dziś mama dla Was plakat, który jest podziękowaniem dla nauczycieli. Czarno-biały minimalistyczny plakat będzie fajnym uzupełnieniem do bukietu, który nauczyciele najczęściej dostają od uczniów czy przedszkolaków. Podziękowanie dla nauczyciela można pobrać i wydrukować, a następnie wręczyć ulubionemu nauczycielowi, albo temu, u którego chcemy zyskać dodatkowe plusy 🙂 Mam nadzieję, że podziękowania dla nauczycieli w formie plakatu się Wam spodobają. Pobierajcie i drukujcie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!

Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy będę mogła po podglądać co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Zerknij! Może znajdziesz jakiś fajny prezent dla nauczyciela:


Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku

Podziękowanie dla nauczyciela do druku

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje inne plakaty:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Jeśli chcesz podzielić się plakatami z innymi, a mnie zmotywować do dalszej kreatywnej pracy udostępnij je. Będzie mi bardzo miło! 🙂

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

No Comments Yet.

Previous
Plakaty dla taty z okazji dnia ojca do druku
Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku