Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku

Już za chwilę koniec roku szkolnego i przedszkolnego. To najlepszy czas, żeby podziękować nauczycielom za ich pracę. Mam dziś dla Was plakat, czyli podziękowanie dla nauczyciela po pobrania i druku.

Podziękowanie dla nauczyciela do druku

Pamiętam pierwsze dni września i pierwsze dni w przedszkolu. Początek nie był łatwy. Było dużo łez i emocji, z którymi trzylatkowi trudno było sobie poradzić. Nie powiem, że kolejne dni były łatwiejsze, bo dalej było ciężko. Kiedy Filip trochę przyzwyczajał się do przedszkola, wtedy przychodziła choroba i znowu się od niego odzwyczajał. Trudno było zostawiać swoje dziecko samo z łzami w oczach, ale z drugiej strony wiedzieliśmy, że w sali się uspokaja i radzi całkiem dobrze, a nauczyciele sobie całkiem dobrze z nim radzą.

Plakat z podziękowaniem dla nauczyciela

Nauczyciel, a w przedszkolu przedszkolny wychowawca ma czasami kawał ciężej pracy do wykonania, bo ogarnięcie 2-ch płaczących dzieci to nie lada wyzwanie, a gdy w grupie dzieci jest ponad 20 to na prawdę trzeba mieć niezłą strategię jak się do tego zabrać.

Filip trafił na fajne Panie w przedszkolu. Polubił je. To na pewno pomogło mu przezwyciężyć swoją początkową niechęć do przedszkola. Fajnie jest trafić na nauczycieli z powołaniem. Takich, który na prawdę odnajdują się w tej pracy. Takim nauczycielom pod koniec roku warto podziękować.

Podziękowanie dla nauczyciela szkolnego lub przedszkolnego

Dziś mama dla Was plakat, który jest podziękowaniem dla nauczycieli. Czarno-biały minimalistyczny plakat będzie fajnym uzupełnieniem do bukietu, który nauczyciele najczęściej dostają od uczniów czy przedszkolaków. Podziękowanie dla nauczyciela można pobrać i wydrukować, a następnie wręczyć ulubionemu nauczycielowi, albo temu, u którego chcemy zyskać dodatkowe plusy 🙂 Mam nadzieję, że podziękowania dla nauczycieli w formie plakatu się Wam spodobają. Pobierajcie i drukujcie!

Podziękowanie dla nauczyciela do druku

Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Plakaty dla taty z okazji dnia ojca do druku
Plakat podziękowanie dla nauczyciela do druku