Darmowy plakat z liczbami

Darmowy plakat z liczbami

Darmowy plakat z kolorowymi liczbami i gwiazdkami do druku. Kolorowy plakat z cyframi do pobrania i wydruku.

Za oknami coraz bardziej szaro i ponuro. Lubię jesień, szumiące między stopami liście. Teraz wyczekujemy śniegu. Gdy jest przyjemnie i słonecznie wychodzimy na spacery. Gdy pada deszcz i jest ponuro najczęściej zostajemy w domu. Układamy puzzle i budowle z klocków. Mój prawie dwuletni syn interesuje się obecnie wszystkim. Teraz szczególną uwagę zaczął zwracać na cyferki, które pojawiają się na różnych grach czy puzzlach. Rozróżnia 1, 2 i 3.Dla mojego małego fana cyferek postanowiłam stworzyć kolorowy plakat z liczbami. Może dzięki niemu nauczy się rozróżniać pozostałe cyfry? A jeśli nie to na pewno będzie fajną ozdobą pokoju dziecięcego.

Plakat z cyframi

Darmowy plakat z liczbami

Zależało mi żeby plakat był kolorowy i pasował do plakatu z alfabetem, który niedawno pojawił się na moim blogu. Lubię tworzyć plakaty, które ładnie komponują się ze sobą. Mam nadzieję, że i tym razem mi się to udało.

Bardzo lubię zmieniać plakaty w pokoju mojego syna i w całym naszym domu. Już teraz myślę co zrobić fajnego dla Was na święta. Może macie ochotę na jakiś fajny kalendarz adwentowy?

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

★★★

Plakat z liczbami do druku

» Pobierz i wydrukuj «

★★★

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakat z Alfabetem
Plakaty na dobranoc
6 plakatów dla dzieci
Plakaty marynarskie

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

1 komentarz

  1. Iza pisze:

    Przepiękne i jak tu teraz cos wybrać jak wszystkie cudne, by cały pokój nie obwiesic

Dodaj komentarz