Planer grudzień 2018 – do pobrania i wydrukowania

Planer grudzień 2018 – do pobrania i wydrukowania

To już ostatni planer do druku. Tym razem grudzień 2018. Dostępny w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Pobierz miesięczny darmowy planer na grudzień 2018 z miejscem na ważne notatki i listą zadań do wydrukowania!

Jeśli na moim blogu pojawia się miesięczny planer w kolorze czerwonym to oznacza tylko jedno. Grudzień zbliża się wielkimi krokami. A z nim świąteczne przygotowania i koniec roku. Roku, który wywrócił moje życie do góry nogami. Pokazał, że to co jest łatwe wcale takie nie jest.Zmiany, zmiany i kolejne zmiany

Jeszcze na początku tego roku myślałam, że moje życie jest poukładane i zorganizowane. A ja sam jestem całkiem niezłą zorgannizowaną mamą. Podwójne macierzyństwo zmieniło moje myślenie całkowicie.

Pokazało jak wiele muszę się jeszcze nauczyć. Jak wiele muszę na nowo pozmieniać. Jak wiele trzeba dostosować żeby też nasze życie we czwórkę było w miarę poukładane.

Darmowy planer do druku grudzień 2018 w kolorze czerwonym

Darmowy planer do druku grudzień 2018 w kolorze czerwonym

Planujemy grudzień

Bardzo lubię końcówkę roku. Rodzinną świąteczną atmosferę. I choć początek grudnia to zwykle gonitwa, to druga połowa jest dla mnie czasem relaksu i spokoju. Mój grudniowy planer już się powoli zapełnia. W tym roku chcę jednak przygotowania zacząć już wcześniej. I wykorzystać sprawdzone od lat pomysły, które pomagają mi zaoszczędzić trochę czasu. Prezenty zamówię jak co roku przez Internet i jak co roku stwierdzę, że odrobina kurzu jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Czas na grudzień

Miesięczny grudniowy planer przygotowałam dla Was w wersji czarno-białej i czerwonej. Święta to chyba jedyny okres, w którym lubię taką kolorystykę. Na planerze znajdziecie Wasze ulubione pozycje: kalendarz z dużą ilością miejsca na notatki i zaznaczonymi najważniejszymi świętami. Jest lista najważniejszych rzeczy do zrobienia oraz miejsce na wpisanie wydatków, nie zapomnij i zadbaj o siebie.

Ściągajcie i drukujcie planer na grudzień już teraz. Myślę, że w tym świątecznym miesiącu będzie bardzo przydatny. Po kolejny planer zapraszam Was na początku grudnia. W grudniu mam nadzieję, że zaskoczę Was pozytywnie, bo będziecie mogli pobrać planery na cały przyszły rok. Koniecznie śledźcie nas na Instagramie żeby nic nie przegapić.

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Darmowy planer do druku grudzień 2018

Darmowy planer do druku grudzień 2018 w dwóch kolorach

Darmowy planer do druku grudzień 2018 w dwóch kolorach

Planer grudzień 2018 - czerwony

Pobierasz plik wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich projektów w celach komercyjnych, sprzedaży i rozpowszechniania.


Planer grudzień 2018 - czerwony

Pobierasz plik wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich projektów w celach komercyjnych, sprzedaży i rozpowszechniania.
Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i uroczego niemowlaka. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Logo Header Menu