Planery 2022 do druku

Planery 2022 do druku. Zestawy miesięcznych planerów 2022 do pobrania i wydrukowania. Wybierz planer 2022 dla siebie i planuj!

Planery 2022 do druku

To ten wyjątkowy moment w roku, w którym mogę wam oficjalnie ogłosić: nowe planery 2022 do druku już są! Czas leci jak szalony. Za nami kolejny rok. Kolejny zwariowany rok, mocno szalony i nieprzewidywalny. Rok, w którym po raz kolejny tak licznie korzystaliście z moich planerów. Co miesiąc korzysta z nich tysiące osób. Wiszą na Waszych lodówkach, nad biurkiem, w pracy. Tworzycie z nich swoje własne książkowe planery, a ja ciesze się jak małe dziecko z każdego zdjęcia i podziękowania, na którym pokazujecie mi jak bardzo są Wam pomocne! Jestem z nich mega dumna i cieszę się ogromnie, że już piąty rok mogę tworzyć dla Was przeróżne planery.

Zobacz wszystkie moje planery 2022 do druku

W tym roku przygotowałam dla Was różne zestawy z planerami. Znajdziecie w nich Wasze ulubione wersje planerów z poprzednich lat, ale również kilka fajnych nowości. Już od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie nowa seria minimalistycznych planerów i w tym roku pojawiły się pierwsze zestawy w tym stylu!

Planery 2022 do druku
Planery 2022 do druku
Miesięczne planery 2022 do wydrukowania
Miesięczne planery 2022 do wydrukowania

Zaplanuj 2022 rok!

Tak jak w poprzednich latach przygotowałam dla Was różne wersje miesięcznych planerów. Są te, które doskonale znacie z bloga, ale też zupełnie nowe wzory, które mają swoją premierę w tym roku!

Mam dla Was kolejne planery 2022 do druku w pastelowych kolorach – lekkie na luzie, idealne do planowania zarówno życia rodzinnego jak i zawodowego. Tak bardzo polubiliście je w tamtym roku, że i w tym nie mogło ich zabraknąć. W tamtym roku polubiliście również czarne planery z mini kalendarzem na przyszły miesiąc, więc i one doczekały się kontynuacji.

Nowości, które dla Was przygotowałam są bardzo różnorodne, bo po pierwsze są to planery minimalistyczne, które chodziły za mną już od dłuższego czasu, ale też planery z dużą dawną kolorów! Już teraz zaplanuj przyszły rok. Planery 2023 do druku już są!

Co znajdziesz w moich planerach?

W planerach znajdziesz przede wszystkim dużo miejsca do planowania i to nie tylko w kalendarzu w okienku na każdy dzień. Na planerach znajdziesz dodatkowe miejsca, które pomogą Ci rozplanować ważne sprawy czy spisać listę zadań.

Miesięczne planery zawierają:

 • czytelny kalendarz z miejscem na notatki, oznaczonymi Świętami i niedzielami handlowymi,
 • listę zadań,
 • rachunki i wydatki,
 • nie zapomnij,
 • zadbaj o siebie.

Dodatkowo w paczce z planerami znajdziecie 2 dodatkowe planery – planer roczny i planer tygodniowy, które idealne pasują do planerów miesięcznych. Mam nadzieję, że dzieci nim łatwiej będzie Wam zaplanować rodzinne i zawodowe obowiązki.

Poznajcie moje planery 2022 do druku! Mam nadzieję, że zaplanujecie z nimi piękny rok! Dajcie znać, który spodobał Wam się najbardziej ♥

Planery 2022 do druku w 3 kolorach!

Planery 2022 do druku w 3 kolorach!
Planery 2022 do druku w 3 kolorach!

Na początek mam dla Was planery, które doskonale znacie z mojego bloga, dlatego nazwałam je roboczo klasyczne. To Wasze ulubione planery. Jak co roku stworzyłam je w 3 kolorach. W zestawach znajdziecie również kalendarz 2022 i planer tygodnia.

Planery możecie pobrać tutaj. Są dostępne w kolorze: różowym, miętowym i czarnym.

Pastelowe miesięczne planery 2022

Pastelowe miesięczne planery 2022
Pastelowe miesięczne planery 2022

To już drugi rok, w którym możecie pobrać pastelowe planery. Wiem jak bardzo polubiliście tą serię, dlatego i w tym roku nie mogło jej zabraknąć. Planery w pastelowych kolorach z miejscem na notatki i listą zadań na cały rok 2022. W zestawie znajdziecie miesięczne planery, kalendarz 2022 i planer tygodnia.

Pastelowe planery możesz pobrać tutaj.

Planery 2022 z mini kalendarzem

Planery 2022 z mini kalendarzem
Planery 2022 z mini kalendarzem

Czarne planery z mini kalendarzem na kolejny miesiąc, który jeszcze bardziej ułatwia planowanie. To jedyne planery, na których znajdziecie mini kalendarz na kolejny miesiąć. W zestawach znajdziecie miesięczne planery, roczny kalendarz 2022 i planer tygodnia.

Planery z mini kalendarzem możesz pobrać tutaj.

Kolorowe planery 2022

Kolorowe planery 2022
Kolorowe planery 2022

Pierwsza z nowości to kolorowe planery, w których znajdziecie dużo kolorowych akcentów, ale również czytelny kalendarz, listę zadań i boxy na najważniejsze notatki. W zestawie znajdziecie miesięczne planery, roczny kalendarz 2022 i planer tygodnia.

Kolorowe planery możesz pobrać tutaj.

Naturalne planery 2022

Naturalne planery 2022
Naturalne planery 2022

Druga nowość to nieco spokojniejsza wersja kolorowych planerów w bardziej stonowanych naturalnych barwach. W zestawie znajdziecie miesięczne planery, roczny kalendarz 2022 i planer tygodnia.

Naturalne planery możesz pobrać tutaj.

Minimalistyczne planery 2022

Minimalistyczne planery 2022 do druku
Minimalistyczne planery 2022 do druku

Ostatnia nowość to minimalistyczne planery, które chodziły mi po głowie od dłuższego czasu. Planuje całą serię takich planerów. W zestawie znajdziecie miesięczne planery, roczny kalendarz 2022 i planer tygodnia.

Minimalistyczne planery możesz pobrać tutaj.

Miesięczne planery 2022 do wydrukowania

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
 • Domowniczy
  24 czerwca 2022

  Świetny artykuł, masa cennej wiedzy. Dziekuję za lekturę.

Poprzedni
Jak wybrać się w góry z dzieckiem?
Planery 2022 do druku