List do Świętego Mikołaja do druku

List do Mikołaja do druku

List do Świętego Mikołaja też może być kreatywny! Wydrukuj List do świętego Mikołaja i namaluj, wklej lub napisz razem z dzieckiem prezentowe marzenia. Zaskocz Mikołaja kreatywnym listem!

Nie myślałam, że tak szybko zacznę publikować świąteczne wpisy, ale patrząc na to co najczęściej oglądacie na blogu to zdecydowanie odpowiednia pora. Dziś mam dla Was list do Świętego Mikołaja. To nie pierwszy list do Mikołaja, który pojawił się na bocianie, ale ten ma zupełnie inną formę (zerknij na poprzednią wersję).List do Mikołaja, czyli coraz bliżej święta

Pisanie listu do Świętego Mikołaja to bardzo fajny element świątecznych przygotowań. Dla dziecka jest to spora atrakcja. My zostawiamy zawsze list na parapecie i nocą zabierają go elfy. List można również wysłać bezpośrednio do Świętego Mikołaja, ale wcześniej trzeba go napisać. No właśnie, a co z małymi dziećmi, które jeszcze nie piszą?

Dzieci listy piszą lub malują i wyklejają

Zależało mi w tym roku, żeby Filip sam mógł przygotować swój list do Mikołaja. A on nie potrafi napisać nic poza swoim imieniem i cyframi.

Wpadłam na pomysł, żeby przygotować list w takiej formie, w której dziecko może narysować co chce otrzymać, albo przykleić zdjęcia wymarzonych prezentów. Zdjęcia można wydrukować albo powycinać z świątecznych gazetek, którymi w tym okresie nasze domy są zasypywane.

List do Świętego Mikołaja do druku

Prosty list do Mikołaja

Mój list jest bardzo prosty. Są na nim trzy bombki, w których dzieci mogą napisać, narysować, albo przykleić swoje wymarzone prezenty. Nie zapomnijcie podpisać listów, żeby Mikołaj wiedział, gdzie te wszystkie zabawki mają trafić.

List do Mikołaja możecie pobrać za darmo poniżej. Tutaj znajdziecie wszystkie świąteczne wpisy, które pojawiły się już na blogu. W tym roku też mam dla Was sporo inspiracji – będzie bardzo kreatywnie. Ale to nie wszystko mam dla Was jeszcze coś super!

List do Świętego Mikołaja do druku

List od Mikołaja dla dziecka!

Pokazałam Wam już jak możecie kreatywnie zaskoczyć Mikołaja niezwykłym listem. A teraz mam dla Was coś równie niezwykłego. Mikołaj też może zaskoczyć Wasze dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

W tym roku nie tylko Filip napisze list do Świętego Mikołaja. Również sam Mikołaj odpisze na jego list, a nawet nagra wideo specjalnie dla niego. Myślę, że zaskoczę go tym niesamowicie. Uwielbiam takie niespodzianki, które powodują szczery uśmiech na twarzy mojego dziecka.

Jeśli chcesz żeby Twoje dziecko też otrzymało list od Świętego Mikołaja daj znać Mikołajowi i jego elfom – możesz to zrobić tutaj:

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

List do Świętego Mikołaja do druku

List do Świętego Mikołaja do druku

Pobieram do użytku prywatnego

Magiczny list dla dziecka

Koniecznie daj znać Mikołajowi, jeśli chcesz żeby i Twoje dziecko otrzymało od niego list:

Jak można korzystać z moich grafik?

– List do Świętego Mikołaja możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– List do Świętego Mikołaja dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w .jpg

– List do Świętego Mikołaja udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz