List do Mikołaja do druku

List do Świętego Mikołaja też może być kreatywny! Wydrukuj List do świętego Mikołaja i namaluj, wklej lub napisz razem z dzieckiem prezentowe marzenia. Zaskocz Mikołaja kreatywnym listem!

List do Mikołaja do druku

Nie myślałam, że tak szybko zacznę publikować świąteczne wpisy, ale patrząc na to co najczęściej oglądacie na blogu to zdecydowanie odpowiednia pora. Dziś mam dla Was list do Świętego Mikołaja. To nie pierwszy list do Mikołaja, który pojawił się na bocianie, ale ten ma zupełnie inną formę (zerknij na poprzednią wersję).

List do Mikołaja, czyli coraz bliżej święta

Pisanie listu do Świętego Mikołaja to bardzo fajny element świątecznych przygotowań. Dla dziecka jest to spora atrakcja. My zostawiamy zawsze list na parapecie i nocą zabierają go elfy. List można również wysłać bezpośrednio do Świętego Mikołaja, ale wcześniej trzeba go napisać. No właśnie, a co z małymi dziećmi, które jeszcze nie piszą?

Dzieci listy piszą lub malują i wyklejają

Zależało mi w tym roku, żeby Filip sam mógł przygotować swój list do Mikołaja. A on nie potrafi napisać nic poza swoim imieniem i cyframi.

Wpadłam na pomysł, żeby przygotować list w takiej formie, w której dziecko może narysować co chce otrzymać, albo przykleić zdjęcia wymarzonych prezentów. Zdjęcia można wydrukować albo powycinać z świątecznych gazetek, którymi w tym okresie nasze domy są zasypywane.

List do Świętego Mikołaja do druku

Prosty list do Mikołaja

Mój list jest bardzo prosty. Są na nim trzy bombki, w których dzieci mogą napisać, narysować, albo przykleić swoje wymarzone prezenty. Nie zapomnijcie podpisać listów, żeby Mikołaj wiedział, gdzie te wszystkie zabawki mają trafić.

List do Mikołaja możecie pobrać za darmo poniżej. Tutaj znajdziecie wszystkie świąteczne wpisy, które pojawiły się już na blogu. W tym roku też mam dla Was sporo inspiracji – będzie bardzo kreatywnie. Ale to nie wszystko mam dla Was jeszcze coś super!

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

List do Świętego Mikołaja do druku

List do Świętego Mikołaja do druku

List do Świętego Mikołaja do druku

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

Pobieram do użytku prywatnego

Magiczny list dla dziecka

Koniecznie daj znać Mikołajowi, jeśli chcesz żeby i Twoje dziecko otrzymało od niego list:

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich grafik?

– List do Świętego Mikołaja możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– List do Świętego Mikołaja dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w .jpg

– List do Świętego Mikołaja udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer grudzień 2018 – do pobrania i wydrukowania
List do Mikołaja do druku