Planer sierpień 2021 – do druku za darmo

Darmowy planer sierpień 2021 do druku. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na sierpień 2021. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na sierpień! Wybierz swój planer i wydrukuj!

Planer sierpień 2021 – do druku za darmo

Wakacje zawsze mijają za szybko. Nie wiem jak to się stało i kiedy, ale to już prawie koniec lipca, czyli czas, w którym na moim blogu pojawia się kolejny darmowy miesięczny planer – na sierpień.

Sierpień to miesiąc, w którym zaplanowany mamy kolejny urlop, ale to też czas przygotowań do szkoły i przedszkola. Od września czeka nas niezła rewolucja. Filip zaczyna przygodę ze szkołą, Igor z przedszkolem. Na razie nie potrafię uwierzyć, że po 7 latach codziennie choć na kilka godzin będę sama w domu bez chłopców. Cieszę się ogromnie, że będę mogła skupić się bardziej na pracy i zrealizować te projekty, które siedzą w mojej głowie już od dawna, ale zawsze brakowało na nie czasu.

Planer sierpień 2021 – do druku za darmo
Planer sierpień 2021 – do druku za darmo

Wydrukuj darmowy planer na sierpień 2021

Kolejny darmowy planer, który przygotowałam dla Was w tym roku to planer na sierpień 2021. Cieszę się, że kolejny miesiąc chcesz rozplanować razem z moim planerem. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was miesięczny planer w dwóch kolorach. Możecie wydrukować go w kolorze różowym lub zielonym. W każdym z plannerów znajdziesz czytelny kalendarz, listę zadań i dużo miejsca na uporządkowanie domowych i zawodowych obowiązków. Wybierz kolor dla siebie, pobierz, wydrukuj i planuj wakacje!

Masz ochotę na więcej planerów? Zobacz jakie planery do druku jeszcze dla Ciebie zaprojektowałam!

Pobierz również planery 2021 na cały rok!

Już teraz możecie również pobrać planery na cały rok 2021 W zestawie znajdziecie 12 miesięcznych planerów plus dodatki, które pomogą Wam rozplanować swoje życie zawodowe i prywatne. W paczcie otrzymacie również praktyczny plan tygodnia oraz plan roku. Stworzyłam dla Was planery w różnych wersjach i kolorach. W tym roku w moim sklepie znajdziecie nie tylko miesięczne planery, ale także tygodniowe planery na cały rok, roczny plan finansów czy planer ważnych dat.

Planery 2021 do druku!

Planery do druku
 1. Pastelowy kalendarz 2021
 2. Miesięczne planery 2021 z kalendarzem, listą zadań, miejscem na ważne sprawy i notatki
 3. Tygodniowe planery datowane na cały rok 2021
 4. Planer finansów w którym zaplanujesz roczne finanse
 5. Planery dzienne na każdy dzień tygodnia
 6. Planer tygodnia z listami zadań i posiłkami
 7. Pastelowe planery 2021 na cały rok + kalendarz i plan tygodnia

Planer sierpień 2021 – kolorowy

Planer sierpień 2021 - kolorowy

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Pobierz planery na rok 2021.

Pobieram do użytku prywatnego

Planer sierpień 2021 – czarny

Planer sierpień 2021 - czarny

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Pobierz planery na rok 2021.

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
 • Maja
  22 sierpnia 2021

  Dzien dobry, Kiedy można spodziewać się planera na wrzesien?:)

Poprzedni
Drewniana altana w ogrodzie
Planer sierpień 2021 – do druku za darmo