Świąteczne grafiki z życzeniami

Czym byłyby święta bez świątecznych życzeń. Dziś mam dla Ciebie 4 świąteczne grafiki z życzeniami, które możesz udostępnić w social mediach albo przesłać znajomym i bliskim.

Świąteczne grafiki z życzeniami

Nasza zielona dama już stoi, jest i pachnie. W końcu mamy miejsce na wielką choinkę. Jest żywa, pachnąca taka wymarzona. Taka na jaką w bloku nigdy nie mieliśmy miejsca. Zachwycamy się nią całą rodziną i czujemy już w całym domu tę świąteczną atmosferę.Dom wypełniony jest świątecznymi zapachami. W powietrzu czuć cynamon, goździki i wszystkie inne piernikowe aromaty. W salonie unosi się zapach choinki. Do świąt zostało już kilka dni – czas pomyśleć o życzeniach. Bo czym byłyby święta bez życzeń?

Ja życzę Wam, żeby w te święta najważniejsza była świąteczna atmosfera, a wokół Was byli Wasi bliscy. Zapomnijcie choć na te kilka dni o pracy, porządkach i odpocznijcie. Nawet jeśli barszcz nie będzie idealny, nawet jeśli karp to nie jest Wasza ulubiona ryba, nawet jeśli nie ogarnęliście domu w 100% cieszcie się, że możecie spędzać te święta razem – rodzinnie.

A dla żeby umilić życzenia dla Waszych bliskich i znajomych przygotowałam 4 świąteczne grafiki z życzeniami, które możecie udostępniać na Facebooku czy Instagramie, albo wysłać jako MMS.

★★★

Świąteczne grafiki z życzeniami

» Pobierz i wydrukuj «

★★★

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

★ Chcesz więcej? Zobacz moje plakaty: ★

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Świąteczne pierniczki na ostatnią chwilę
Świąteczne grafiki z życzeniami