Świąteczne grafiki z życzeniami

Dziś mam dla Ciebie 4 świąteczne grafiki z życzeniami, które możesz udostępnić w social mediach albo przesłać znajomym i bliskim.

Świąteczne grafiki z życzeniami

Nasza zielona dama już stoi, jest i pachnie. W końcu mamy miejsce na wielką choinkę. Jest żywa, pachnąca taka wymarzona. Taka na jaką w bloku nigdy nie mieliśmy miejsca. Zachwycamy się nią całą rodziną i czujemy już w całym domu tę świąteczną atmosferę.

Dom wypełniony jest świątecznymi zapachami. W powietrzu czuć cynamon, goździki i wszystkie inne piernikowe aromaty. W salonie unosi się zapach choinki. Do świąt zostało już kilka dni – czas pomyśleć o życzeniach. Bo czym byłyby święta bez życzeń?

Ja życzę Wam, żeby w te święta najważniejsza była świąteczna atmosfera, a wokół Was byli Wasi bliscy. Zapomnijcie choć na te kilka dni o pracy, porządkach i odpocznijcie. Nawet jeśli barszcz nie będzie idealny, nawet jeśli karp to nie jest Wasza ulubiona ryba, nawet jeśli nie ogarnęliście domu w 100% cieszcie się, że możecie spędzać te święta razem – rodzinnie.

A dla żeby umilić życzenia dla Waszych bliskich i znajomych przygotowałam 4 świąteczne grafiki z życzeniami, które możecie udostępniać na Facebooku czy Instagramie, albo wysłać jako MMS.

Świąteczne grafiki z życzeniami

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Jak drukować grafiki?

– Grafiki można drukować na domowej drukarce (ja w domu drukuję na takiej – ma bardzo oszczędne tusze) na różnych papierach. Nawet zwykłym typu “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze np. 160 g – np. taki papier ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Zerknij również jak można przywiesić plakaty bez wiercenia.

– Grafiki są w formacie .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Świąteczne pierniczki na ostatnią chwilę
Świąteczne grafiki z życzeniami