Karty pracy kosmos – 25 kosmicznych karty pracy do druku

Karty pracy kosmos to 25 karty pracy z kosmosem do druku. Pobierz i wydrukuj karty do zabawy, które poprzez naukę uczą kolorów, liczenia i kształtów!

Karty pracy kosmos do druku

Są takie dni, kiedy mam ochotę wystrzelić siebie lub swoje dzieci w kosmos. Nigdy jednak nie wiem co jest lepsze wysłać ich czy siebie w tą kosmiczną podróż. Wiem zawsze, że kolejny dzień będzie lepszy i łatwiejszy. Tak jak nam dorosłym trafiają się takie gorsze dni to wiem, że zdarzają się również dzieciom.

Po jednym z takich cięższych dni wpadłam na pomysł jak przenieś się w kosmos nie wychodząc z domu. Wiedziałam, że muszę stworzyć zestaw kosmicznych kart pracy.

25 kart pracy w kosmosie do druku

Tym razem przygotowałam dla Was zestaw 25 kosmicznych kart pracy. To karty, które poprzez zabawę pokażą dzieciom co można zobaczyć w kosmosie. Na kartach pojawiły się takie kosmiczne motywy jak rakieta, planety, satelita, gwiazdy. Nie zabrakło również statku kosmicznego. Dziecko będzie miało możliwość wyklejać plasteliną rakietę, nauczy się liczyć dzięki kosmicznym rakietom, nauczy się liter, a także kształtów.

Karty zaprojektowane zostały z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Znajdziesz na nich różne zadania, które zachęcą dzieci do aktywności. Wśród kosmicznych kart znajdziesz karty pracy do liczenia, rozwiązywania, wycinania i rysowania.

Dla fanów plasteliny i wyklejanek zaprojektowałam 5 kart do zabawy z plasteliną, którą są nie tylko świetnym treningiem motoryki małej, ale również uczą kolorów.

Karty pracy w kosmosie rozwijają różne aktywności dziecka w wieku przedszkolnym. Dziecko podczas zabawy uczy się logicznego myślenia, skupienia, precyzji i spostrzegawczości. Z pomocą kleju i nożyczek dziecko może zbudować kosmiczną rakietę. Zadania są różnorodne, dzięki czemu każde dziecko znajdzie wśród nich to co lubi!

Edukacyjne zadania w kosmosie do druku!

Zestaw kart pracy w kosmosie to 25 kart do zabawy z kosmicznymi motywami. Podczas zabawy dziecko pozna kosmiczne symbole takie jak rakieta, satelita czy planety. W zestawie znajdują się zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Dziecko podczas kreatywnej zabawy poznaje kształty, uczy się liczenia od 1 do 10 i uczy się rozróżniać kolory. Każda karta to inna zabawa, którą dziecko może bawić się wiele razy, bo możesz je wydrukować tyle razy ile tego potrzebujesz.

Karty z kosmosem możesz pobrać tutaj.

Karty pracy kosmos do druku!

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Wszyscy jesteśmy geniuszami – książka która pokazuje, że warto marzyć
Karty pracy kosmos – 25 kosmicznych karty pracy do druku