Świąteczne karty pracy do druku – świąteczne zadania dla dzieci

Mam dla Ciebie świąteczne karty pracy do druku, a nawet cały zestaw, w którym znajdziesz 9 karty do pobrania z wyjątkowo świątecznymi zadaniami dla dzieci. Pobierz i wydrukuj świąteczne karty pracy!

Świąteczne karty pracy do druku

Lubię grudzień. Mimo, że jestem prawdziwą fanką lata i ciepła to grudzień ma w sobie to coś, ze trudno go nie lubić. Lubię świąteczne przygotowania, poszukiwanie prezentów, odnajdywanie świątecznych ozdób w kartonach. Najbardziej lubię go za to, że po tych 24 dniach świątecznych przygotowań nadchodzi czas rodzinnego odpoczynku. Spokoju i skupienia się na sobie, na rodzinie. Ten czas lubię najbardziej.

Świąteczne karty pracy – 9 świątecznych zadań

Grudzień to również czas świątecznych przygotowań i porządków. Ja nie szaleję i nie staram się wyczyścić na błysk całego domu, ale zawsze w tym okresie włącza mi się tryb odgruzowania naszego domu, czyli sprawdzenie czy te wszystkie rzeczy, które zajmują nam miejsce są nam potrzebne. Przeglądam ubrania i niepotrzebne rzeczy. Część sprzedaję, a część rozdaję.

A co z dziećmi? Nie martwcie się nudzić się nie będą, bo przygotowałam dla nich różne świąteczne zadania, czyli to co mój Filip lubi najbardziej – wycinanie, przyklejanie, wyklejanie. To pomysł na kreatywny czas dla dziecka, a dla Ciebie chwila na zrobienie czegokolwiek.

Kreatywne świąteczne zadania dla dzieci

Karty pracy to nie tylko kreatywny czas dla dzieci, ale również doskonały trening rączki. Dzieci dzięki tym świątecznym zadaniom nauczą się wycinać, naklejać, wyklejać i kolorować.

Dziś mam dla Was 9 świątecznych kart pracy, które są świetnym pomysłem na kreatywne spędzenie tego wyjątkowego przedświątecznego czasu. Mam nadzieję, że wśród tych świątecznych zadań znajdziecie również coś fajnego dla Waszych dzieci! Zerknijcie również na świąteczne wyklejanki, które pojawiły się na blogu w tamte święta.

Pobierz świąteczne karty pracy!

Pobierz ponad 100 świątecznych kart pracy do wyklejania, rozwiązywania, liczenia i rysowania. Wybierz świąteczne matematyczne zdania lub świąteczne zadania dla malucha!

Pobierz świąteczne karty pracy

Darmowe świąteczne karty pracy
Świąteczne karty pracy w formie wycinanek
Wyklejanka w kształcie choinki
Wyklejanka w kształcie choinki

Świąteczne karty pracy – Kształty

Powycinaj kształty, które znajdziesz na dole karty, dopasuj je i przyklej w odpowiednich miejscach na choince.

Świąteczne karty pracy - Kształty

Pobieram do użytku prywatnego

Świąteczne karty pracy – Wzory

Pokoloruj świąteczne kolorowanki według wzoru. Zerknij na kolorowe kształty i powtórz kolory w odpowiedniej kolejności.

Świąteczne karty pracy - Pokoloruj

Pobieram do użytku prywatnego

Świąteczne karty pracy – Wyklejanka z Mikołajem

Na początek mam dla Was świąteczną wyklejankę, czyli coś co Wasze dzieci uwielbiają. Możecie ją wykleić plasteliną, bibułą, obsypać brokatami, pomalować farbkami. Możecie ją wykleić jak tylko chcecie!

Świąteczne karty pracy - wyklejanka

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje świąteczne karty pracy? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Świąteczne karty pracy – puzzle

Świąteczne puzzle, które Wasze starsze dzieci mogą powycinać, a następnie poprzyklejać w odpowiedniej kolejności. Dla młodszych jest to świetna układanka, która przy okazji jest fajną nauką cyferek poprzez zabawę.

Świąteczne karty pracy - puzzle

Pobieram do użytku prywatnego

Świąteczne karty pracy – pary

Połącz w pary kolorowe świąteczne przedmioty z ich cieniami. Znajdź cień choinki, czapki Mikołaja i prezentu.

Świąteczne karty pracy - pary

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje świąteczne karty pracy? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Świąteczne karty pracy – Choinki

Ozdób choinki kolorowymi bombkami. Umieść na każdej choince odpowiednią ilość bombek, którą wskazuje cyfra.

Świąteczne karty pracy - Choinki

Pobieram do użytku prywatnego

Świąteczne karty pracy – Świąteczne szablony

Na koniec mam dla Ciebie 3 świąteczne szablony, które możesz wyklejać plasteliną lub stworzyć z nich wyjątkowe świąteczne obrazki. Często prosicie mnie o karty pracy w czarnym kolorze. Tym razem przygotowałam dla Was takie karty z trzema świątecznymi motywami: choinka, bombka i gwiazdka.

Świąteczne karty pracy - Szablony

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich świątecznych kart pracy?

– Świąteczne karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Świąteczne karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Świąteczne karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Dorota Jędrych
  5 grudnia 2019

  Dzięki, cudne:)

 • Karolina Świątek
  13 grudnia 2019

  Bardzo mi się podobają, właśnie czegoś takiego szukałam dla 3-letniej córeczki- jakbyś czytała mi w myślach, dzięki 😉

 • Marzena
  18 grudnia 2019

  Fantastyczne:)))) Własnie zabieramy się do pracy:)

Poprzedni
Jano i Wito Zapach Świąt – świąteczna książka dla dzieci, która pachnie
Świąteczne karty pracy do druku – świąteczne zadania dla dzieci