Planer szkolny 2023/2024 do druku

Planer szkolny 2023/24 do druku to miesięczne planery do ucznia, plan lekcji, plan tygodnia i wiele innych planerów do druku, które pomogą Ci zaplanować cały rok szkolny, naukę i ważne wydarzenia.

Planer szkolny 2022/23 do druku

Planer szkolny 2023/24 do druku to już czwarta wersja mojego szkolnego planera, który tworzę z myślą o uczniach i dla uczniów. To nie jeden planer, a cały zestaw planerów, które pomogą lepiej zaplanować naukę, zadania domowe, czy wolny czas. Wszystkie planery mają kolorowy dziecięcy design, zawierają tylko niezbędne pola i pomagają lepiej zorganizować się w roku szkolnym.

Planer szkolny dla ucznia

Szkoła to ważny czas dla każdego dziecka. To taki czas, w którym dziecko uczy się systematyczności i obowiązków. Musi odrobić zadania, przygotować się do kolejnych lekcji. Nadmiar zadań i obowiązków często sprawia, że można o czym zapomnieć, przeoczyć i pogubić się.

W tym pomogą Wam moje szkolne planery, które pomogą uporządkować każdy tydzień i miesiąc nauki. Możesz w nich rozpisać wszystkie zajęcia szkolne i pozaszkolne dziecka. Plan lekcji i plan tygodnia pozwoli Wam zaplanować każdy tydzień. Planer egzaminów i ocen pomogą Wam śledzić osiągnięcia dziecka. Lista zadań domowych i lista to do to planery, które sprawią, że już nigdy niczego nie zapomnisz do szkoły!

Wydrukuj planer szkolny dla ucznia!

Dziś mam dla Was planer, który ułatwi organizację szkolnych zajęć i obowiązków. Pomoże lepiej przygotować się do sprawdzianów i klasówek, uporządkować zadania domowe i szkolne obowiązki. Planer szkolny do druku to zestaw planerów z którymi ogarniesz cały rok szkolny.

Mam dla Was planer szkolny 2023/24 do druku. To cały zestaw 22 planerów szkolnych. Znajdziesz w nim miesięczne planery na każdy miesiąc roku szkolnego (plus dwa dodatkowe na lipiec 2023 i sierpień 2023), planery tygodniowe i roczne, a także specjalne planery stworzone z myślą o uczniach.

Planery możesz wydrukować tyle razy ile tego potrzebujesz, dzięki czemu stworzysz idealny planer szkolny.

Planer szkolny na cały rok szkolny 2023/2024

W zestawie znajdziecie 12 miesięcznych planerów na cały rok szkolny 2023/2024 (od września 2023 do sierpnia 2024 + dwa dodatkowe planery na lipiec 2023 i sierpień 2023). To planery, w których znajdziesz czytelny kalendarz z oznaczonymi świętami, niedzielami handlowymi, listą zadań i miejscem na notatki.

Oprócz miesięcznych planerów w zestawie znajdziesz:

  • Plan lekcji, w którym rozpiszesz swoje zajęcia,
  • Plan roku szkolnego, który możesz wydrukować w formie plakatu i powiesić nad biurkiem,
  • Plan tygodnia z miejscem na notatki w każdym dniu tygodnia i praktyczną listą zadań, w której możesz zapisywać zadania domowe i inne obowiązki,
  • Planer egzaminu/klasówki, z listą w której możesz wpisać wszystkie zagadnienia do egzaminu, sprawdzianu czy klasówki,
  • Planer zadań domowych z miejscem na wpisanie zadań domowych w każdym z dni tygodnia,
  • Planer ocen, w którym możesz wpisać swoje oceny z każdego przedmiotu,
  • Tabliczkę mnożenia, którą możesz wydrukować jako plakat, albo wklejkę do zeszytu, a która pomoże Ci w nauce mnożenia.

Dla kogo planer szkolny 2023/2024?

Planer szkolny to kalendarz dla każdego ucznia szkoły podstawowe, liceum i technikum. Pomoże zaplanować Ci wszystkie szkolne obowiązki, przygotować się do zajęć czy egzaminu, ale także zaplanować zajęcia dodatkowe i wolny czas.

Dzięki niemu dziecko nie zapomni już o zadaniu domowym czy kartkówce, a Ty nie będziesz musiała szukać bibuły czy pasteli o 21 w niedziele.

Pobierz i wydrukuj: Planer szkolny 2023/2024

Planer szkolny na cały rok szkolny 2023/2024
Planer szkolny 2023/2024
Plan tygodnia
Plan tygodnia
Tabliczka mnożenia i planer ocen
Tabliczka mnożenia i planer ocen
Lista zadań i planer egzaminów
Lista zadań i planer egzaminów
Plan lekcji i planer roku szkolnego
Plan lekcji i planer roku szkolnego

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer nauczyciela 2023/2024 do druku
Planer szkolny 2023/2024 do druku