Planer nauczyciela 2021/22 do druku

Planer nauczyciela 2021/22 do druku to zestaw planerów dla nauczyciela, które pomogą Ci w planowaniu zajęć i szkolnych obowiązków.

Planer nauczyciela 2021/22 do druku

Ten nowy rok szkolny będzie dla nas wyjątkowy. Dużo emocji i zmian, ale też lekka obawa przed nową sytuacją. Wiem, że ten nowy rok szkolny może nas zaskoczyć na różne sposoby. Sam fakt, że mój starszy syn zaczyna 1 klasę jest dla mnie czymś zupełnie nowym. Sytuacji nie polepsza to, że tak naprawdę nie wiadomo jak ten rok szkolny będzie wyglądać. Czy dzieci spędzą go w szkołach czy przed komputerem. Wiem, że ten rok będzie trudny również dla nauczycieli, więc z myślą o Was przygotowałam planer nauczyciela, który mam nadzieję pomoże Wam zaplanować wszystkie obowiązki.

Mam dla Ciebie planer nauczyciela. Stworzony z myślą o nauczycielach – tych szkolnych i przedszkolnych. Planer nauczyciela, który pomoże rozplanować wszystkie szkolne obowiązki. Zaplanować kolejne miesiące i tygodnie roku szkolnego.

Planer szkolny dla nauczyciela

Planer nauczyciela na rok szkolny 2021/22 to zestaw planerów dla nauczyciela, które pomogą Ci zaplanować cały rok szkolny. W planerze nauczyciela znajdziesz 12 miesięcznych planerów na każdy miesiąc nauki oraz miesiące wakacyjne, a także planery, które pomogą Ci rozplanować inne obowiązki nauczyciela. W zestawie czekają na Ciebie również planer zajęć, planer dyżurów, klasówek czy finansów. Pomocny w planowaniu będzie również planer tygodnia z listami zadań na każdy dzień. Znajdziesz w nim wiele pomocnych planerów, które pomogą lepiej zorganizować obowiązki nauczyciela.

Dzięki plikom do samodzielnego wydruku możesz wykorzystać te planery, które będą dla Ciebie najbardziej pomocne i wydrukować je w takiej ilości jaką potrzebujesz.

Zaplanuj cały rok szkolny 2021/22

W zestawie znajdziecie 12 miesięcznych planerów na cały rok szkolny 2021/22 (od września 2021 do sierpnia 2022). To planery, których układ dobrze znacie z mojego bloga i który bardzo lubicie. Nie zabrakło w nich czytelnego kalendarza z miejscem na notatki w każdym dniu, listą zadań oraz 2 miejscami na notatki, które możesz zagospodarować w dowolny sposób. Nowością w planerze nauczyciela są święta nietypowe w każdym miesiącu.

Razem z miesięcznymi planerami w zestawie znajdziecie inne planery, które pomogą w pracy nauczyciela:

  • Plan dyżurów, w którym rozpiszesz swoje dyżury.
  • Planer finansów, który pomoże uporządkować finanse klasowe (ubezpieczania, komitet rodzicielski).
  • Plan klasówek, w którym rozplanujesz klasówki.
  • Plan tygodnia, z listami zadań na każdy dzień.
  • Plan zajęć, w którym rozpiszesz swoje lekcje,
  • Program zajęć, z którym rozplanujesz materiał do przerobienia z uczniami.

Dla kogo planer nauczyciela 2021/22?

Planer nauczyciela to kalendarz dla każdego nauczyciela. Pomoże uporządkować wszystkie szkolne obowiązki i rozplanować pracę nauczyciela. Sprawdzi się zarówno podczas zajęć w szkole, ale także nauce zdalnej.

Pobierz i wydrukuj Planer Nauczyciela 2022/23

Planer nauczyciela - zestaw miesięcznych planerów
Planer nauczyciela – zestaw miesięcznych planerów

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Jak podpisać szkolną wyprawkę na 4 sposoby?
Planer nauczyciela 2021/22 do druku