Wakacyjne karty pracy do druku

Wakacyjnych karty pracy do druku to ponad 100 wakacyjnych kart pracy z zadaniami do druku. Pobierz wakacyjne karty pracy związane z wakacjami. Wydrukuj, baw się i ucz!

Wakacyjne karty pracy dla dzieci

Wakacje już coraz bliżej. Uwielbiam wszystko co z nimi się kojarzy. Piękne widoki, ciepłe dni, owoce lody. To wszystko znajdziecie również w moich wakacyjnych kartach pracy. Przygotowałam dla Was ponad 100 wakacyjnych kart pracy z wakacyjnymi zadaniami dla dzieci. Znajdziecie na nich wakacyjne motywy i wszystko to co kojarzy się z wakacjami. Letnie owoce, statek, ryby, delfin, muszle, zabawy w piasku i lody! Mam dla Was zadania dla dzieci w wieku przedszkolnym i tych nieco młodszych.

Ponad 100 wakacyjnych kart do druku

Wakacyjne karty pracy przygotowałam z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Znajdzie wśród nich wakacyjne zadania do rozwiązywania, liczenia, rysowania, wyklejania czy wycinania. Zadania ćwiczą logiczne myślenie, zdolności manualne, ale tez pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Wycinanie i wyklejanie to nie tylko dobra zabawa, ale także świetny trening sprawności rączek i motoryki małej.

Wakacyjne karty pracy uczą kolorów, liczenia i alfabetu, ale też są świetnym pomysłem na kreatywne spędzanie czasu razem z dzieckiem.

Karty pracy na wakacje!

Gotowi na letnie zabawy w wakacje? Poznajcie moje nowe wakacyjne karty pracy!

Wakacyjne karty pracy

Zestaw 25 wakacyjnych kart pracy z zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wyklejania, wycinania i rysowania z wakacyjnymi zadaniami.

Pobierz wakacyjne karty pracy

Morskie karty pracy

Zestaw 25 morskich kart pracy z zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wyklejania, wycinania i rysowania z morskimi zadaniami.

Pobierz morskie karty pracy

Wakacyjne karty dla malucha

Zestaw 26 letnich i wakacyjnych zadań dla najmłodszych dzieci.

Pobierz lato dla malucha

Letnie karty pracy

Zestaw 26 letnich kart pracy z zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wyklejania, wycinania i rysowania z wakacyjnymi i letnimi zadaniami.

Pobierz letnie karty pracy

Letnie wyklejanki

Zestaw 22 letnich wyklejanek, które uczą kolorów i ćwiczą motorykę małą.

Pobierz letnie wyklejanki dla dzieci

Letnia matematyka

Zestaw 22 matematycznych kart pracy z letnimi zadaniami do liczenia. Znajdziesz w nich zadania klamerkowe, matematyczne puzzle, matematyczne wyklejanki i wyszukiwankę cyfr.

Pobierz letnie matematyczne karty pracy

Wakacyjny lapbook

Zestaw grafik z pomocą, których stworzysz kreatywny wakacyjny lapbook. Zamieść w nim plany na wakacje i wakacyjne wspomnienia.

Pobierz wakacyjny lapbook

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
5 fajnych książek dla malucha!
Wakacyjne karty pracy do druku