Plakaty z modlitwą Mój ukochany Boże

Plakaty z modlitwą Mój ukochany Boże do druku w 6 różnych kolorach do pobrania na blogu za darmo.

Długo czekaliśmy na Święta, a te jak zwykle minęły szybko, za szybko. Było rodzinnie i magicznie. Kilka dni rodzinnych spotkań i odpoczynku. Codzienna radość dzieci podczas otwierania prezentów. Beztroskie chwile spędzone na kanapie. Kevin sam w domu, a później w Nowym Jorku. Na prawdę fajnie spędziliśmy ten świąteczny czas. Udało się na dłużej odłożyć komórkę i nie załączać komputera. Udało nam się spędzać Święta rodzinnie.

Dziś po tym błogim odpoczynku wracam do Was z nowymi plakatami. Znacie już różne moje plakaty z modlitwami, a Wy ciągle nie macie ich dosyć tylko prosicie o kolejne modlitwy. Ja lubię spełniać Wasze prośby, więc o to na bloga trafiają plakaty z modlitwą, o którą pytacie.Mam dla Was plakaty z kolejną już piękną modlitwą „Mój ukochany Boże”. Plakaty przygotowałam dla Was w 6 wersjach kolorystycznych. Doskonale będą pasować do plakatów z modlitwą Aniele Boży i plakatów z modlitwą Do Ciebie Boże.

Plakat z modlitwą Mój ukochany Boże

Jak Ci się podobają moje nowe plakaty z modlitwą Mój ukochany Boże? Mam nadzieję, że przypadną do gustu! 🙂

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

Plakaty z modlitwą Mój ukochany Boże

» Pobierz i wydrukuj «


Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakat z Alfabetem
6 plakatów dla dzieci
Plakat z misiem

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

6 komentarzy

 1. Milena pisze:

  Cudne 🙂

 2. Kasia pisze:

  Podglądam Twoje dzieła i wszystkie bardzo mi się podobają. Mam dwie córki i syna, którego pokój mam na razie w fazie planów ale na pewno wydrukuję coś z Twoich pomysłów bo są po prostu wspaniałe. Gratuluję świetnych pomysłów i liczę na więcej. Pozdrawiam.

 3. Malgosia pisze:

  dobrze ze tu jestes 🙂 pokoje nabiorą nowych kolorow dzieki Tobie 🙂

 4. Ewa pisze:

  czy jest możlwość na wersje dla dziewczynki?

Dodaj komentarz