Jak zmotywować się do nauki języka?

Planer językowy czas na angielski to planer, który łączy codzienną organizację dnia z nauką języka angielskiego. Jest świetną motywacją do nauki angielskiego, którą wielu z nas odkłada w czasie!

Planer językowy, czyli czas na angielski

Mój mąż ciągle przekłada w czasie naukę języka angielskiego. Choć próbował już kilka razy to ciągle coś mu w tym przeszkadza. Chodził na kurs, próbował uczyć się sam. Postanowiłam tym razem odrobinę go zmotywować do nauki języka dając mu prezent, który na pierwszy rzut oka pomoże mu w organizacji, ale również mam nadzieję nauczy regularności w nauce języka! Jak? Nie podrzuciłam mu na biurko zwykłego planer, ale planer językowy, który nie tylko jest pomocny w domowej organizacji, ale również uczy. Jeśli będzie co dziennie do niego zaglądał to już nie będzie miał wymówki, że zapomniał i nie miał czasu. Będzie musiał co dziennie do niego zaglądać to myślę, że może to być dla niego fajna motywacja!

Planer językowy do nauki języka angielskiego

Planer językowy jest uniwersalnym planerem, z którego możesz zacząć korzystać w dowolnym momencie, bo nie ma w nich dat, a puste pola, które możesz uzupełnić datami. Każdy tydzień rozmieszczony jest na kolejnych 4 kartkach. Od poniedziałku do środy uczymy się nowych słówek. Z kolei drugą połowę tygodnia poświęcamy na naukę gramatyki. Są również dodatkowe dni wyznaczone na powtórkę zarówno słówek jak i gramatyki. W planerze jest również miejsce, w którym możesz wpisać swoje własne słówka. Nie zabrakło również testów utwardzalnych wiedzę.

Czas na angielski - planer językowy do nauki języka
Czas na angielski – planer językowy do nauki języka
Planer językowy może być dobrą motywacją do nauki!
Planer językowy może być dobrą motywacją do nauki!

Czy warto mieć planer językowy?

Jest świetny dla osób, które ciągle odkładają naukę języka na później (jak mój własny mąż). Moim zdaniem łączy przyjemne z pożytecznym. Jeśli korzystasz na co dzień w pracy czy domowej organizacji z planera to trudno planując kolejne dni nie zauważyć angielskich słówek i zwrotów. Planer jest ładnie wydany w formie poręcznej książki. Jest w nim ponad 200 różnych ćwiczeń do nauki języka angielskiego. To fajny pomysł na motywację do regularnej nauki. Jest w nim jedynie niewiele miejsca na co dzienne plany, ale jeśli nie potrzebujesz pełnego harmonogramu dnia i szukasz motywacyjnego kopa do nauki angielskiego to myślę, że planer będzie ciekawą propozycją dla Ciebie! Planer językowy możesz kupić tutaj.

Planer językowy Czas na angielski - recenzja i zdjęcia
Zdjęcia planu miesiąca w planerze językowym Czas na angielski
Planer językowy Czas na angielski - recenzja i zdjęcia
Planer językowy Czas na angielski – zdjęcia planu dnia
Planer językowy Czas na angielski - recenzja i zdjęcia
Słówka w planerze językowym
Planer językowy Czas na angielski - recenzja i zdjęcia
Nie zabrakło również gramatyki!

Podobają Ci się moje wpisy? Dołącz do mnie na Instagramie – odkryj moje kreatywne pomysły i zielony dom ❤

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Zabawa z rolek po papierze – papierowy fryzjer
Jak zmotywować się do nauki języka?