Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Kreatywnie z dzieckiem #13 – wesoły lew – drukuj i przyklejaj

Tym razem mam dla Was przyklejankę wesołego lwa. Lwa, któremu zabrakło grzywy, ale z pomocą Waszych dzieci zyska nie jedną niepowtarzalną i kreatywną brodę!

Dziś zapraszam Was na kolejną kreatywną zabawę dla Waszych dzieci. Tym razem zrobimy razem niezwykłego lwa. Lew bez grzywy to nie lew, a naszemu bardzo jej brakuje. Myślę jednak, że z pomocą Waszych dzieci ten niezwykle sympatyczny lew zyska niepowtarzalną i kolorową grzywę.

Wesoły lew to fajny pomysł na kreatywną zabawę w domu lub zajęcia plastyczne. Każdy z Was może wykonać taką pracę plastyczną samodzielnie w domu razem z dziećmi. A to wszystko dzięki szablonom do druku, które dla Was przygotowałam.Kreatywnie w domu, czyli drukujemy i przyklejamy

Nawet nie wiecie ile radości sprawia mi seria wpisów z kreatywnymi pomysłami dla dzieci, czyli kreatywnie z dzieckiem. Stworzona z potrzeby chwili, czyli chorobowej nudy mojego starszego syna. Chciałam żeby to były pomysły szybkie do przygotowania dla rodziców, a sprawiające wiele kreatywnej zabawy dzieciom. I chyba mi się to udało, bo bardzo polubiliście tą nową serię na blogu i razem z dziećmi tworzycie swoje kreatywne wersje.

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Wesoły lew – drukuj i przyklejaj

Tym razem przygotowałam dla Was niezwykłego lwa, któremu brakuje grzywy. Żeby ją stworzyć wystarczą klej i nożyczki. Niezbędne będą również moje kreatywne szablony, które możecie pobrać za darmo na dole tego wpisu.

Wesoły lew to fajna propozycja dla młodszych i starszych dzieci. Dla tych młodszych może być, z pomocą rodziców, nauką wycinania nożyczkami pierwszych wycinanek, bo wycinamy tylko proste kształty. Starsze dzieci mogą wykonać ją samodzielnie, bo poradzą sobie samodzielnie i z wycinaniem, i przyklejaniem.

Grzywę lwa możecie wykonać z kolorowych papierów, które znajdziecie w szablonie, ale jak zwykle zachęcam Was na stworzenia swojej wersji. Możecie wykorzystać papiery w różnych kolorach. Lwią grzywę można wykonać również z bibuły, włóczki czy patyczków do lodów.

Przyklejaj i stwórz niezwykłego lwa!

Jestem ciekawa jaką grzywę zyskają Wasze lwy i nadzieję, że zabawa z lwem spodoba się Waszym dzieciom tak jak tęczowa wyklejanka. Pochwalcie się swoimi lwami na Instagramie, a ja chętnie je udostępnię.

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

1. Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!
[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocian.pl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Przyklejanka wesoły lew – drukuj i przyklejaj

Przyklejanka wesoły lew - drukuj i przyklejaj

Pobierz szablon
Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z szablonów?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz