Wesoły lew – wycinanka do druku

Tym razem mam dla Was wycinankę wesołego lwa. Lwa, któremu zabrakło grzywy, ale z pomocą Waszych dzieci zyska nie jedną niepowtarzalną i kreatywną brodę!

Wesoły lew – wycinanka do druku

Dziś zapraszam Was na kolejną kreatywną zabawę dla Waszych dzieci. Tym razem zrobimy razem niezwykłego lwa. Lew bez grzywy to nie lew, a naszemu bardzo jej brakuje. Myślę jednak, że z pomocą Waszych dzieci ten niezwykle sympatyczny lew zyska niepowtarzalną i kolorową grzywę.

Wesoły lew to fajny pomysł na kreatywną zabawę w domu lub zajęcia plastyczne. Każdy z Was może wykonać taką pracę plastyczną samodzielnie w domu razem z dziećmi. A to wszystko dzięki szablonom do druku, które dla Was przygotowałam.

Kreatywnie w domu, czyli drukujemy i przyklejamy

Nawet nie wiecie ile radości sprawia mi seria wpisów z kreatywnymi pomysłami dla dzieci, czyli kreatywnie z dzieckiem. Stworzona z potrzeby chwili, czyli chorobowej nudy mojego starszego syna. Chciałam żeby to były pomysły szybkie do przygotowania dla rodziców, a sprawiające wiele kreatywnej zabawy dzieciom. I chyba mi się to udało, bo bardzo polubiliście tą nową serię na blogu i razem z dziećmi tworzycie swoje kreatywne wersje.

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Praca plastyczna dla dzieci z lwem
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Wyklejanka z lwem dla przedszkolaka
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Wesoły lew
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Lew z papieru

Wesoły lew – drukuj i przyklejaj

Tym razem przygotowałam dla Was niezwykłego lwa, któremu brakuje grzywy. Żeby ją stworzyć wystarczą klej i nożyczki. Niezbędne będą również moje kreatywne szablony, które możecie pobrać za darmo na dole tego wpisu.

Wesoły lew to fajna propozycja dla młodszych i starszych dzieci. Dla tych młodszych może być, z pomocą rodziców, nauką wycinania nożyczkami pierwszych wycinanek, bo wycinamy tylko proste kształty. Starsze dzieci mogą wykonać ją samodzielnie, bo poradzą sobie samodzielnie i z wycinaniem, i przyklejaniem.

Grzywę lwa możecie wykonać z kolorowych papierów, które znajdziecie w szablonie, ale jak zwykle zachęcam Was na stworzenia swojej wersji. Możecie wykorzystać papiery w różnych kolorach. Lwią grzywę można wykonać również z bibuły, włóczki czy patyczków do lodów.

Przyklejaj i stwórz niezwykłego lwa!

Jestem ciekawa jaką grzywę zyskają Wasze lwy i nadzieję, że zabawa z lwem spodoba się Waszym dzieciom tak jak tęczowa wyklejanka. Pochwalcie się swoimi lwami na Instagramie, a ja chętnie je udostępnię.

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Wycinanka wesoły lew – drukuj i przyklejaj

Przyklejanka wesoły lew - drukuj i przyklejaj

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z szablonów?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Udostępnij

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy