Wesoły lew – wycinanka do druku

Tym razem mam dla Was wycinankę wesołego lwa. Lwa, któremu zabrakło grzywy, ale z pomocą Waszych dzieci zyska nie jedną niepowtarzalną i kreatywną brodę!

Wesoły lew – wycinanka do druku

Dziś zapraszam Was na kolejną kreatywną zabawę dla Waszych dzieci. Tym razem zrobimy razem niezwykłego lwa. Lew bez grzywy to nie lew, a naszemu bardzo jej brakuje. Myślę jednak, że z pomocą Waszych dzieci ten niezwykle sympatyczny lew zyska niepowtarzalną i kolorową grzywę.

Wesoły lew to fajny pomysł na kreatywną zabawę w domu lub zajęcia plastyczne. Każdy z Was może wykonać taką pracę plastyczną samodzielnie w domu razem z dziećmi. A to wszystko dzięki szablonom do druku, które dla Was przygotowałam.

Kreatywnie w domu, czyli drukujemy i przyklejamy

Nawet nie wiecie ile radości sprawia mi seria wpisów z kreatywnymi pomysłami dla dzieci, czyli kreatywnie z dzieckiem. Stworzona z potrzeby chwili, czyli chorobowej nudy mojego starszego syna. Chciałam żeby to były pomysły szybkie do przygotowania dla rodziców, a sprawiające wiele kreatywnej zabawy dzieciom. I chyba mi się to udało, bo bardzo polubiliście tą nową serię na blogu i razem z dziećmi tworzycie swoje kreatywne wersje.

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Praca plastyczna dla dzieci z lwem
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Wyklejanka z lwem dla przedszkolaka
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Wesoły lew
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Lew z papieru

Wesoły lew – drukuj i przyklejaj

Tym razem przygotowałam dla Was niezwykłego lwa, któremu brakuje grzywy. Żeby ją stworzyć wystarczą klej i nożyczki. Niezbędne będą również moje kreatywne szablony, które możecie pobrać za darmo na dole tego wpisu.

Wesoły lew to fajna propozycja dla młodszych i starszych dzieci. Dla tych młodszych może być, z pomocą rodziców, nauką wycinania nożyczkami pierwszych wycinanek, bo wycinamy tylko proste kształty. Starsze dzieci mogą wykonać ją samodzielnie, bo poradzą sobie samodzielnie i z wycinaniem, i przyklejaniem.

Grzywę lwa możecie wykonać z kolorowych papierów, które znajdziecie w szablonie, ale jak zwykle zachęcam Was na stworzenia swojej wersji. Możecie wykorzystać papiery w różnych kolorach. Lwią grzywę można wykonać również z bibuły, włóczki czy patyczków do lodów.

Przyklejaj i stwórz niezwykłego lwa!

Jestem ciekawa jaką grzywę zyskają Wasze lwy i nadzieję, że zabawa z lwem spodoba się Waszym dzieciom tak jak tęczowa wyklejanka. Pochwalcie się swoimi lwami na Instagramie, a ja chętnie je udostępnię.

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania
Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Wycinanka wesoły lew – drukuj i przyklejaj

Przyklejanka wesoły lew - drukuj i przyklejaj

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj jesienne zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje jesienne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz jesienne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz jesienne motywy i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj jesienne zestawy. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienne wyklejanki i jesienną matematykę.

Jesień karty pracy do druku

Jak można korzystać z szablonów?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnie z dzieckiem #13 - wesoły lew do wyklejania

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer kwiecień 2019 – do pobrania i wydrukowania
Wesoły lew – wycinanka do druku