Jeż wycinanka – Karty pracy do druku

Jeż wycinanka to jesienna praca plastyczna dla dzieci. Zrób jesiennego jeża z papieru. Pobierz i wydrukuj darmowe karty pracy!

Jeż wycinanka z papieru

Pierwszy dzień jesieni to doskonały czas na nową pracę plastyczną dla dzieci w jesiennym klimacie. Mam wrażenie, że jesień działa na mnie wyjątkowo twórczo, bo na blogu nie brakuje pomysłów na jesienne prace plastyczne dla dzieci. Dziś mam dla Was pomysł na jesienną wycinankę z jeżem. Zobaczcie jakiego fajnego jeża z papieru zrobił mój Igor wykorzystując do tego moje darmowe karty pracy!

Pobierz darmowe kraty pracy z jeżem!

Jeża wycinankę możecie zrobić bardzo prosto. Starsze dzieci mogą samodzielnie wyciąć wszystkie elementy i skleić, młodsze mogą potrzebować pomocy rodziców. Darmowy szablon na jeżową wycinankę możecie pobrać na dole wpisu i wydrukować.

Potrzebujesz:

  • wydrukowany szablon (pobierz na dole wpisu),
  • klej,
  • nożyczki.

Jak zrobić jeża wycinankę?

Wydrukuj darmowy szablon. Wytnij z niego wszystkie elementy – paski, pysk i nogi jeża. Na kartce z tłem przyklej w koła wszystkie wycięte paski. Zacznij je przyklejać w miejscu kropki. Przyklej jeżykowi pysk i nogi. Gotowe!

Pokaż na Instagramie jakie fajne misie stworzyliście razem z dziećmi! Uwielbiam oglądać Wasze prace. Tylko nie zapomnijcie mnie oznaczyć @lecibocianpl ♥

Zobacz również inne pomysły na zabawy dla dzieci:

  • Jesienna wiewiórka – zobacz
  • Jesienne drzewo malowane patyczkami – zobacz
  • Jeż z listkami – zobacz
  • Ośmiornica – zabawa w wycinanie – zobacz
  • Zęby rekina – wycinanka dla dzieci – zobacz

A tutaj znajdziesz wszystkie zabawy. Miłej zabawy! ❤

Jeż wycinanka – karty pracy do druku

Jeż wycinanka - karty pracy do druku
Jeż wycinanka – karty pracy do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kart pracy?

– Karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Buty sportowe dla chłopca – jak wybrać odpowiedni model?
Jeż wycinanka – Karty pracy do druku