Kolorowe kwiaty – Matematyczne karty pracy do druku

Kolorowe kwiaty to matematyczne karty pracy do druku, które są fajnym pomysłem na naukę liczenia i dobrą zabawę. Wytnij i przyklej odpowiednią ilość liści na kolorowe kwiaty!

Matematyczne karty pracy do druku

Za oknami robi się coraz bardziej kolorowo. Uwielbiam wiosnę! Te coraz cieplejsze dni, soczystą zieleń, kolory kwitnących kwiatów i ich zapach. Co dziennie w moim ogrodzie zakwita coś nowego i zachwyca jeszcze bardziej niż zwykle, bo teraz te zwykłe rzeczy doceniam jeszcze bardziej. I to właśnie kolorowe kwiaty są moją kolejną propozycją dla Was na kreatywną zabawę w domu! Tym razem pouczymy się trochę liczenia, ale połączymy to z dobrą zabawą!

Policz i przyklej listki!

Przygotowałam dla Was dwie matematyczne plansze, na których znajdziecie całą łąkę kolorowych kwiatów. Na łodygach kwiatów zabrakło listków. Zadaniem dziecko jest dokleić ich odpowiednią ilość, zgodnie z liczbą, która pojawia się na danym kwiatku! W zestawie znajdziecie 3 matematyczne karty pracy: 2 z łąką pełną kolorowych kwiatów i liczbami od 1 do 10, oraz 3 kartę z listkami.

Baw się na różne sposoby!

Listki możecie powycinać z szablonu, albo z kolorowego papieru wtedy wytniecie je dużo szybciej. Listki można również domalować – kredkami czy farbami, a nawet wykleić plasteliną. Jak zwykle możecie bawić się na różne sposoby i łączyć naukę z zabawą.

Karty pracy dla rodziców i przedszkolaków

Jeśli chcesz podzielić się z innymi mamami moimi kartami pracy pamiętaj, że nie możesz rozpowszechniać i udostępniać pobranych kart, ale możesz podać link do tego wpisu tak, aby inne osoby mogły również je pobrać. Jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę z dziećmi znajdziesz tu na blogu. W przyszłym tygodniu pojawią się karty pracy z symbolami narodowymi. A tutaj możesz sprawdzić jak bawię się na co dzień z moimi chłopcami podczas tej domowej kwarantanny.

Zostań w domu i baw się z dzieckiem!

Mam nadzieję, że dzięki moim kartom pracy uda Wam się spędzić trochę czasu kreatywnie. Zachęcam Was do wspólnej zabawy razem z dziećmi. Pochwalcie się na Instagramie jak wyszły Wasze kolorowe kwiaty.

Miłej zabawy i dużo zdrowia! ♥

Matematyczne karty pracy do druku
Matematyczne karty pracy do druku
Matematyczne karty pracy do druku
Wytnij, policz i przyklej liście na kolorowe kwiaty

Matematyczne karty pracy – Kolorowe kwiaty

Matematyczne karty pracy - Kolorowe kwiaty

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Mam dla Ciebie coś jeszcze! Jeszcze więcej kart pracy!

Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy z dziećmi i nauki liczenia? Zapraszam Cię do mojego sklepu, w którym znajdziesz jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę z dziećmi. Wszystkie możesz pobrać i wydrukować bez wychodzenia z domu. Odkryj 27 kolorowych wyklejanek z alfabetem i połącz świetną zabawę z nauką liter, a tutaj znajdziesz wszystkie karty pracy do druku. Tylko teraz możesz je kupić do 50% taniej! Sprawdź również najnowszy zestaw z 22 różnymi kartami do zabawy w liczenie!

Karty pracy do liczenia do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Matematyczne karty pracy do druku

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Wiszące półki na kwiaty w salonie
Kolorowe kwiaty – Matematyczne karty pracy do druku