Kolorowe kwiaty – Matematyczne karty pracy do druku

Kolorowe kwiaty to matematyczne karty pracy do druku, które są fajnym pomysłem na naukę liczenia i dobrą zabawę. Wytnij i przyklej odpowiednią ilość liści na kolorowe kwiaty!

Matematyczne karty pracy do druku

Za oknami robi się coraz bardziej kolorowo. Uwielbiam wiosnę! Te coraz cieplejsze dni, soczystą zieleń, kolory kwitnących kwiatów i ich zapach. Co dziennie w moim ogrodzie zakwita coś nowego i zachwyca jeszcze bardziej niż zwykle, bo teraz te zwykłe rzeczy doceniam jeszcze bardziej. I to właśnie kolorowe kwiaty są moją kolejną propozycją dla Was na kreatywną zabawę w domu! Tym razem pouczymy się trochę liczenia, ale połączymy to z dobrą zabawą!

Policz i przyklej listki!

Przygotowałam dla Was dwie matematyczne plansze, na których znajdziecie całą łąkę kolorowych kwiatów. Na łodygach kwiatów zabrakło listków. Zadaniem dziecko jest dokleić ich odpowiednią ilość, zgodnie z liczbą, która pojawia się na danym kwiatku! W zestawie znajdziecie 3 matematyczne karty pracy: 2 z łąką pełną kolorowych kwiatów i liczbami od 1 do 10, oraz 3 kartę z listkami.

Baw się na różne sposoby!

Listki możecie powycinać z szablonu, albo z kolorowego papieru wtedy wytniecie je dużo szybciej. Listki można również domalować – kredkami czy farbami, a nawet wykleić plasteliną. Jak zwykle możecie bawić się na różne sposoby i łączyć naukę z zabawą.

Karty pracy dla rodziców i przedszkolaków

Jeśli chcesz podzielić się z innymi mamami moimi kartami pracy pamiętaj, że nie możesz rozpowszechniać i udostępniać pobranych kart, ale możesz podać link do tego wpisu tak, aby inne osoby mogły również je pobrać. Jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę z dziećmi znajdziesz tu na blogu. W przyszłym tygodniu pojawią się karty pracy z symbolami narodowymi. A tutaj możesz sprawdzić jak bawię się na co dzień z moimi chłopcami podczas tej domowej kwarantanny.

Zostań w domu i baw się z dzieckiem!

Mam nadzieję, że dzięki moim kartom pracy uda Wam się spędzić trochę czasu kreatywnie. Zachęcam Was do wspólnej zabawy razem z dziećmi. Pochwalcie się na Instagramie jak wyszły Wasze kolorowe kwiaty.

Miłej zabawy i dużo zdrowia! ♥

Matematyczne karty pracy do druku
Matematyczne karty pracy do druku
Matematyczne karty pracy do druku
Wytnij, policz i przyklej liście na kolorowe kwiaty

Matematyczne karty pracy – Kolorowe kwiaty

Matematyczne karty pracy - Kolorowe kwiaty

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Mam dla Ciebie coś jeszcze! Jeszcze więcej kart pracy!

Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy z dziećmi i nauki liczenia? Zapraszam Cię do mojego sklepu, w którym znajdziesz jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę z dziećmi. Wszystkie możesz pobrać i wydrukować bez wychodzenia z domu. Odkryj 27 kolorowych wyklejanek z alfabetem i połącz świetną zabawę z nauką liter, a tutaj znajdziesz wszystkie karty pracy do druku. Tylko teraz możesz je kupić do 50% taniej! Sprawdź również najnowszy zestaw z 22 różnymi kartami do zabawy w liczenie!

Karty pracy do liczenia do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Matematyczne karty pracy do druku

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzedni
Wiszące półki na kwiaty w salonie
Kolorowe kwiaty – Matematyczne karty pracy do druku