Karty pracy Dzień rodziny – Wyklejanka dla dzieci do druku

Karty pracy na Dzień rodziny, czyli wyklejanka dla dzieci ze napisem rodzina idealna na pracę plastyczną z okazji Dnia rodziny. Pobierz, wydrukuj i baw się kreatywnie!

Karty pracy Dzień rodziny

Filip na początku roku dzielnie uczył się swojego wierszyka, który miał powiedzieć w przedszkolu na Dniu Babci i Dziadka. Niestety choroba nie pozwoliła żeby w nim uczestniczył. Był zawiedziony, ale przejęty zrobił przedstawienie dla babci i dziadka u nas w domu, na którym swój wierszyk dumnie powiedział.

Tak czekałam na ten maj. Na dzień rodziny i dzień mamy. Liczyłam, że tym razem uda mu się wystąpić, a ja będę pękać z dumy i ocierać łzy wzruszenia. Niestety w tym roku w żadnym przedszkolu w maju nie odbędą się przedstawienia dla rodziców, ale święto rodziny możemy świętować w domu jeszcze mocniej niż zwykle!

Wyklejanka na Dzień rodziny z napisem rodzina

Święto rodziny nie jest tak znane jak Dzień mamy czy taty, ale postanowiłam i je zaakcentować na blogu i przygotowałam dla dzieci kolejną wyklejankę. Wyklejankę z napisem rodzina w jasnych pastelowych tęczowych kolorach. Bawcie się dobrze w tym najbardziej rodzinnym dniu w roku i docencie swoją rodzinę jeszcze bardziej!

Zabawa w wyklejanie!

Wyklejanki to doskonały pomysł na kreatywną zabawę domu razem z dzieckiem, ale nie tylko! To świetny trening precyzji, sprawności rączki. Młodsze dzieci mogą dzięki nim nauczyć się rozróżniać kolory. Wyklejać je możecie na różne sposoby. Najpopularniejsze jest wyklejanie plasteliną, ale świetnie sprawdzi się również bibuła, czy odciskanie farby paluszkami. Bawić wyklejankami możecie się jak lubicie najbardziej!

Moja ulubiona książka o rodzinie

Zastanawiałam się jaką książkę związaną z rodziną z naszej domowej biblioteczki i wybrałam jedną z pierwszych książek, która pojawiła się, gdy Filip był malutki. Szopięta to pięknie wydana książka, z niebanalnymi ilustracjami. Opowiada o rodzinie szopów. Rodzice małych szopów byli zajęci ciągłym sprzątaniem. Nie mieli zbyt wiele czasu na spędzanie czasu z dziećmi. Dzięki lisicy, która porwała szopięta odkryli jak ważne są dla nich ich dzieci. Szopięta znajdziecie tutaj.

Szopięta - książka o rodzinie
Szopięta – książka o rodzinie
Karty pracy Dzień rodziny
Czas na wyklejanie!

Karty pracy Dzień rodziny – wyklejanka z napisem rodzina

Karty pracy Dzień rodziny - wyklejanka z napisem rodzina

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobierz zimowe zadania dla dzieci!

Masz ochotę na więcej zimowych zabaw dla dzieci? Pobierz i wydrukuj zimowe karty pracy z zadaniami logicznymi i wyklejankami. Wybierz zadania dla swojego dziecka: zimowe wyklejanki, zimowe zadania do rozwiązywania, zima dla malucha, zimowa matematyka


Zimowe karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Karty pracy Dzień rodziny

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
 • Anna
  22 maja 2020

  Dzień dobry,
  a mogę użyć ( oczywiście z logo, a nawet linkiem do Pani strony) na stronę przedszkolną do zdalnego nauczania?
  Pozdrawiam
  Anna

  • Klaudia
   25 maja 2020

   Tak jak jest to napisane we wpisie możesz udostępnić rodzicom link do wpisu na blogu. Rozpowszechniać i rozsyłać kart nie można.

Poprzedni
Kolorowe kwiaty – Matematyczne karty pracy do druku
Karty pracy Dzień rodziny – Wyklejanka dla dzieci do druku