Jak zrobić świąteczny papierowy łańcuch? – pobierz i wydrukuj

Jak zrobić świąteczny papierowy łańcuch? Dziś zachęcam Cię do wykonania razem z dzieckiem świątecznego papierowego łańcucha, który pewnie pamiętasz z dzieciństwa. Chcę go trochę odczarować i nadać mu trochę innego wyglądu!

Jak zrobić świąteczny papierowy łańcuch?

Jeśli miałabym wskazać 2 rzeczy, które kojarzą mi się ze świętami spędzanymi w rodzinnym domu to byłyby to samochód Barbie i papierowy łańcuch. Do dziś pamiętam jak dostałam wymarzonego kampera Barbie. Rozkładanego, różowego. Po prostu cudownego. Zwłaszcza w czasach, gdy zabawki nie czekały w każdym sklepie. A magia świąt w sklepach nie atakowała nas już w październiku. Tylko magią było kupić cokolwiek na święta.

Papierowe kolorowe łańcuchy razem z łańcuchami z bibuły co roku były ozdobą naszej rodzinnej choinki. W tym roku taki łańcuch pojawi się i u nas, ale w trochę innej formie.

Papierowy łańcuch na Święta

Dziś mam dla Was pomysł na wspólne rodzinne wykonanie papierowego łańcucha. To doskonały pomysł na spędzenie przed świętami czasu kreatywnie i rodzinnie. Papierowy łańcuch to prosta ozdoba, z którą każdy sobie poradzi. Ja chciałam go trochę odczarować i tej klasycznej ozdobie dodać odrobinę nowoczesności, bo zazwyczaj kojarzy się z kolorowymi papierami, które nie raz nie koniecznie komponują się z świątecznymi ozdobami w naszym domu.

Papierowy łańcuch w świątecznych kolorach

W tym roku nasz łańcuch będzie miał kolor biało czerwony. Tak jak nasza choinka, ale nie wykorzystamy do jego przygotowania czerwonych i białych papierów, tylko szablon, który przygotowałam. Na naszym łańcuchu pojawią się wesołe reniferki, gwiazdki i świąteczne napisy. Całość będzie się ze sobą pięknie komponować, a łańcuch ozdobi naszą żywą choinkę, której już wszyscy nie umiemy się doczekać.

Świąteczny papierowy łańcuch
Świąteczny papierowy łańcuch
Świąteczny papierowy łańcuch
Świąteczny papierowy łańcuch

Czego potrzebujesz, aby zrobić świąteczny papierowy łańcuch?

Aby przygotować łańcuch wydrukuj darmowy szablon dostępny na dole strony. Potrzebujesz nożyczek żeby go powycinać i kleju żeby posklejać. I odrobinę wyobraźni, żeby wymyślić jak Wasz świąteczny łańcuch ma wyglądać. Potrzebna będziesz również Ty i Twoje dziecko, bo w końcu ktoś to wszystko musi powycinać i posklejać! 🙂

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Jeśli chcesz żeby Twoje dziecko też otrzymało list od Świętego Mikołaja daj znać Mikołajowi i jego elfom – możesz to zrobić tutaj:

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Papierowy łańcuch do wydrukowania
Papierowy łańcuch do wydrukowania
Papierowy łańcuch do wydrukowania

Świąteczny papierowy łańcuch – do druku

Papierowy łańcuch do wydrukowania
Papierowy łańcuch do wydrukowania
Papierowy łańcuch do wydrukowania
Papierowy łańcuch do wydrukowania

Świąteczny papierowy łańcuch – do druku

Papierowy łańcuch do wydrukowania

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z świątecznego łańcucha?

– Świąteczny papierowy łańcuch możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Świąteczny papierowy łańcuch dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Świąteczny papierowy łańcuch udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer styczeń 2019 – do pobrania i wydrukowania
Jak zrobić świąteczny papierowy łańcuch? – pobierz i wydrukuj