Bałwan wycinanka dla dzieci -ndo druku

Zrób z dzieckiem wyjątkowego zimowego bałwana. Wydrukuj, powycinaj i poprzyklejaj na różne sposoby. Bałwan wycinanka już na Ciebie czeka!

Takiej zimy jak w tym roku już dawno u nas nie było. Zimowa aura od dłuższego czasu prawie co dziennie dostarcza nam nowe świeże dostawy śniegu. Wyszaleliśmy się tej zimy za wszystkie czasy. Jeździliśmy na sankach, jabłuszkach i stylem dowolnym. Na naszym podwórku ulepiliśmy nie jednego bałwana. Zrobiliśmy nie jednego orzełka na śniegu. Fajnie czuć pod nogami ten biały puch.

Podoba mi się ta zima bardzo, ale z drugiej strony nie umiem się doczekać powiewu zieleni w moim ogrodzie. Rozkwitających kwiatów i pękających pąków. Dziś pozostaję jednak w klimacie typowo zimowym. Przygotowałam dla Was zimową wycinankę z bałwanem w roli głównej!Bałwan wycinanka, czyli zrób swojego bałwana

Wiem, że nie każdego z Was śnieg w tym roku rozpieszcza, dlatego ma dla Was coś mocno zimowego. Tym razem przygotowałam dla Was wyklejankę bałwana, czyli porcję kreatywnej zimowej zabawy dla Waszych dzieci. Bałwany możecie wykleić na różne sposoby. Przygotowałam dla Was poszczególne elementy w różnych kolorach. Jak zwykle możecie wykazać się swoją kreatywnością i dodać coś innego i kreatywnego od siebie.

Czego potrzebujesz?

Do przygotowania bałwanka potrzebujesz szablonów, które możesz pobrać na dole wpisu. Potrzebne będą również nożyczki i klej. Do przygotowania śnieżnej górki, na której stoi bałwanek wykorzystaliśmy płatki kosmetyczne. Śnieg zrobiliśmy za pomocą białej farbki i patyczków kosmetycznych. Oczywiście równie dobrze sprawdzi się pędzelek.

Jak zwykle zachęcam Was do zrobienia Waszej jak najbardziej kreatywnej wersji bałwanka. Ręce z zapałek? Czapka z filcu? Guziczki z guziczków? Pomysłów na kreatywne bałwanki jest całkiem sporo.

Pamiętajcie, że ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Zaskoczcie mnie kreatywnie i tym razem. I koniecznie pochwalcie się co fajnego wyczarowaliście 🙂

Bałwan wycinanka

Bałwan wycinanka

Bałwan wycinanka

Bałwan wycinanka

Bałwan wycinanka

Bałwan wycinanka

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

1. Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!

[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocian.pl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Bałwanek wycinanka

Bałwanek wycinanka

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z szablonów?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Batoniki musli z bananem
Bałwan wycinanka dla dzieci -ndo druku