Bałwan wycinanka dla dzieci – do druku

Bałwan wycinanka, czyli darmowy szablon do druku. Zrób z dzieckiem wyjątkowego zimowego bałwana. Wydrukuj, wytnij i zrób zimowego bałwana na różne sposoby.

Bałwan wycinanka dla dzieci – do druku

Takiej zimy jak w tym roku już dawno u nas nie było. Zimowa aura od dłuższego czasu prawie co dziennie dostarcza nam nowe świeże dostawy śniegu. Wyszaleliśmy się tej zimy za wszystkie czasy. Jeździliśmy na sankach, jabłuszkach i stylem dowolnym. Na naszym podwórku ulepiliśmy nie jednego bałwana. Zrobiliśmy nie jednego orzełka na śniegu. Fajnie czuć pod nogami ten biały puch.

Podoba mi się ta zima bardzo, ale z drugiej strony nie umiem się doczekać powiewu zieleni w moim ogrodzie. Rozkwitających kwiatów i pękających pąków. Dziś pozostaję jednak w klimacie typowo zimowym. Przygotowałam dla Was zimową wycinankę z bałwanem w roli głównej!

Bałwan wycinanka, czyli zrób swojego bałwana

Wiem, że nie każdego z Was śnieg w tym roku rozpieszcza, dlatego ma dla Was coś mocno zimowego. Tym razem przygotowałam dla Was wyklejankę bałwana, czyli porcję kreatywnej zimowej zabawy dla Waszych dzieci. Bałwany możecie wykleić na różne sposoby. Przygotowałam dla Was poszczególne elementy w różnych kolorach. Jak zwykle możecie wykazać się swoją kreatywnością i dodać coś innego i kreatywnego od siebie.

Czego potrzebujesz do zrobienia bałwana?

Do przygotowania bałwanka potrzebujesz szablonów, które możesz pobrać na dole wpisu. Potrzebne będą również nożyczki i klej. Do przygotowania śnieżnej górki, na której stoi bałwanek wykorzystaliśmy płatki kosmetyczne. Śnieg zrobiliśmy za pomocą białej farbki i patyczków kosmetycznych. Oczywiście równie dobrze sprawdzi się pędzelek.

Jak zwykle zachęcam Was do zrobienia Waszej jak najbardziej kreatywnej wersji bałwanka. Ręce z zapałek? Czapka z filcu? Guziczki z guziczków? Pomysłów na kreatywne bałwanki jest całkiem sporo.

Pamiętajcie, że ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Zaskoczcie mnie kreatywnie i tym razem. I koniecznie pochwalcie się co fajnego wyczarowaliście 🙂

Bałwan wycinanka
Bałwan wycinanka
Bałwan wycinanka
Bałwan wycinanka
Bałwan wycinanka
Bałwan wycinanka

Bałwanek wycinanka – darmowy szablon do druku

Bałwanek wycinanka

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze
 • Klaudia
  18 lutego 2021

  Świetne!

 • Daria
  18 lutego 2021

  Zrobimy z synem!

 • Wiola
  18 lutego 2021

  Fajna praca plastyczna dla dzieci

Poprzedni
Batoniki musli z bananem
Bałwan wycinanka dla dzieci – do druku