Wakacyjne wyszukiwanki – znajdź w podróży

Wakacyjne wyszukiwanki to karty z przedmiotami do wyszukiwania podczas podróży. Znajdź w podróży aż 60 różnych przedmiotów, kolorowe samochody i przedmioty, a także litery alfabetu!

Wakacyjne wyszukiwanki – znajdź w podróży

Twoje dziecko nudzi się podczas długich podróży? Mam dla Was coś sprawi, że wakacyjna podróż już nigdy nie będzie nudna! Z myślą o swoich, ale też i waszych dzieciach stworzyłam wakacyjne wyszukiwanki. To karty pracy z zadaniami na czas podróży! Moje dzieci często podczas jazdy bawią się w wyszukiwanie różnych rzeczy. W tym roku postanowiłam umilić im naszą wakacyjną podróż wakacyjnymi wyszukiwankami.

Zadanie jest proste na kartach dziecko znajdzie przedmioty, obiekty i rzeczy do znalezienia podczas podróży. Karetka, kogut ostrzegawczy, rzeka czy jezioro to tylko niektóre z 60 rzeczy do znalezienia!

W zestawie znajdziecie aż 8 kart z wakacyjnymi wyszukiwankami. Na 4 z nich znajdziecie 60 rzeczy do znalezienia. Każda rzecz jest podpisana i ma ilustrację, dlatego z kart mogą korzystać zarówno młodsze jak i starsze dzieci. Na dodatkowych kartach dziecko będzie wyszukiwać samochodów aż w 9 kolorach, ale także litery alfabetu czy kolorowe przedmioty. Dodatkowo mam dla Was pusty szablon, z którym dzieci mogą stworzyć własne karty do wyszukiwania.

Jak wykorzystać wakacyjne wyszukiwanki?

Wakacyjne wyszukiwanki to zabawa, która umili dzieciom podróż. Możesz je wydrukować w formie kart pracy, ale także stworzyć mniejsze wersje w formie kuponów na sznureczku.

Dlaczego warto wybrać wakacyjne wyszukiwanki?

  • to doskonała zabawa dla dziecka podczas podróży nie tylko wakacyjnej,
  • znajdziesz na nich różnorodne przedmioty do wyszukiwania,
  • zabawa uczy cierpliwości i skupienia,
  • możesz je wydrukować wiele razy na wiele różnych podróży.

Pobierz: Wakacyjne wyszukiwanki

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Miłej podróży!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Zamek z piasku – praca plastyczna i szablon do druku
Wakacyjne wyszukiwanki – znajdź w podróży