Nauka wycinania dla dzieci – szablony do druku

Mam dla Was fajny pomysł na malowanie farbami dla dzieci! Malowanie farbami nie pędzlem, a widelcem za pomocą, którego dzieci stworzą niezwykłą grzywę lwa!

Nauka wycinania dla dzieci

Dzieci przechodzą różne etapy w swojej kreatywności. Niektóre malują już ładne obrazki nie mając nawet 3 lat. Inne nawet nie sięgają chętnie po kredki. U nas bywa z tym różnie. Zauważam bardzo duża różnicę pomiędzy moimi synami. Jeden jest bardziej, drugi mniej chętny do kreatywnych zabaw. Nie mam jednak żadnego parcia na to, że muszą robić wszystko. Staram się jednak pokazywać im różne sposoby na zabawę, tak aby mogli odnaleźć te rzeczy, które na prawdę lubią.

Wycinamy wycinanki!

Bakcyla do wycinania mój starszy syn złapał bardzo szybko. Mój młodszy z dużym zainteresowaniem spogląda na wycinającego brata i nożyczki w jego rękach. Choć chętnie sam by je zabrał to jest jeszcze na to za mały. Wycinanie to bardzo fajne ćwiczenie sprawności manualnych dla dzieci. Uczy koordynacji ręka – oko, ale jest też świetnym ćwiczeniem na precyzję i dokładność.

Mój Filip bardzo lubi wycinać różne zdjęcia produktów ze sklepowych gazetek. A ja patrzę jakie robi postępy. Na początku były to prostokątne poucinane kształty, a teraz obi to na prawdę z dużą dokładnością.

Szablony do wycinania do druku

Dziś mam dla Was kolorowe tęczowe szablony do wycinania. Są bardzo fajnym pomysłem na zabawę w wycinanie. Możecie je pobrać za darmo, wydrukować tyle razy ile potrzebujecie i wycinać tyle ile macie ochotę. Miłego wycinania! ♥

Nauka wycinania dla dzieci - szablony do druku
Nauka wycinania dla dzieci - szablony do druku
Nauka wycinania dla dzieci - szablony do druku
Nauka wycinania dla dzieci - szablony do druku

Nauka wycinania dla dzieci – Szablony do wycinania

Nauka wycinania dla dzieci - Szablony do wycinania

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Zrób kalendarz adwentowy dla Twojego dziecko!

Tak to już ten czas, w, którym warto pomyśleć o kalendarzu adwentowym. Jak co roku przygotowałam dla Was zestawy, które pomogą Wam stworzyć wyjątkowe kalendarze adwentowe dla Waszych dzieci.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu tyle razy ile tego potrzebujesz. Mam dla Ciebie zestawy kalendarzowych zadań: pierwszy ze świątecznym domino i kolorowankami, drugi z zadaniami do rozwiązywania i kolorowankami. W każdym znajdziesz numerki do kalendarza, ale także zadania do wycinania. Zadania możesz włożyć do świątecznych kopert, które zachwycą Twoje dziecko!


Kalendarz adwentowy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Nauka wycinania dla dzieci - szablony do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Gdzie tanio kupić książki dla dzieci? – 8 sprawdzonych sklepów
Nauka wycinania dla dzieci – szablony do druku

Ho ho ho! To już ten czas!

Zrób kalendarz adwentowy dla swojego dziecka. Pobierz i wydrukuj adwentowe koperty i zadania!