Baranek wielkanocny – praca plastyczna dla dzieci

Baranek wielkanocny to praca plastyczna dla dzieci w formie wycinanki. Pobierz i wydrukuj karty pracy z barankiem wielkanocnym i zrób baranka z papieru!

Baranek wielkanocny – praca plastyczna dla dzieci

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, dlatego mam dziś dla Was pomysł na wielkanocną pracę plastyczną dla dzieci. Baranek wielkanocny w formie wycinanki to kreatywna zabawa dla dzieci, które lubią wycinać i przyklejać różne elementy.

Baranki wielkanocne możecie wykorzystać na różne sposoby. Możecie stworzyć z nich wielkanocną girlandę, powiesić je na bukiecie z bazi lub brzozy, albo wykorzystać go do stworzenia pracy plastycznej.

Baranek wielkanocny – krok po kroku

Do zrobienia baranka wielkanocnego potrzebujesz:

  • wydrukowany szablon (pobierz za darmo na dole wpisu),
  • nożyczki,
  • klej.

Wytnij elementy baranka z szablonu. Sklej ze sobą za pomocą kleju i gotowe! Miłej zabawy! ♥

Wielkanocne prace plastyczne

Zerknijcie również na moje pomysły na plastyczne prace wielkanocne z poprzednich lat. Są również fajną formą na wielkanocne zabawy razem z dziećmi:

Pobierz wielkanocne karty pracy

Wielkanocy baranek – karty pracy do druku

Wielkanocy baranek - karty pracy do druku
Wielkanocy baranek – karty pracy do druku

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły na ozdoby? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj wielkanocne karty pracy!

Mam ochotę na więcej wielkanocnych zabaw? Wydrukuj moje wielkanocne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wielkanocne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wielkanocne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wielkanocne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wielkanocne zestawy. Mam dla Ciebie wielkanocne zadania i wielkanocne wyklejanki.

Wielkanocne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kart pracy?

– Karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer kwiecień 2023 – do druku za darmo
Baranek wielkanocny – praca plastyczna dla dzieci