Kwiaty z papieru – papierowe tulipany na Dzień Kobiet

Kwiaty z papieru to pomysł na prezent DIY zrobiony własnoręcznie. Zrób wyjątkowe papierowe kwiaty na Dzień Kobiet. Pobierz i wydrukuj darmowe szablony i zrób je z dzieckiem!

Kwiaty z papieru

Trochę mnie już znacie i wiecie, że uwielbiam rośliny – te domowe i w moim ogrodzie. Lubię rośliny doniczkowe, ale nie do końca lubię dostawać bukiety z ciętych kwiatów. Mimo, że są piękne to zwykle te ich piękno bywa bardzo krótkie. Zdecydowanie wolę dostać kwiaty w doniczce, bo tymi mogę się cieszyć przed długi czas. Zbliża się jednak Dzień Kobiet, a to czas, kiedy mężczyźni stają na rzęsach i uruchamiają swoje pokłady kreatywności w wyborze prezentów. Zwykle kończy się na czekoladkach lub kwiatach, ale starają się jak mogą. Ja w domu mam dwóch małych mężczyzn i jednego dużego. Temu dużemu już przekazałam jakie kwiaty są na liście moich roślinnych chciejstw, a z moimi małymi mężczyznami zrobimy wyjątkowe kwiatki, które nie zwiędną po kilku dniach.

Papierowe tulipany na Dzień kobiet

Oczywiście mowa o kwiatach z papieru. Pojawiały się już na blogu w kilku wersjach. Razem z Filipem uwielbiamy je robić na różne sposoby. Pokazywaliśmy Wam już kwiaty wycinanki, z których możecie stworzyć wyjątkowe laurki i kwiaty w doniczce z okazji dnia babci. Tym razem czas na papierowe kwiaty z okazji Dnia Kobiet.

Jak zrobić kwiaty z papieru?

Tym razem nasze kwiaty z papieru zrobiliśmy wykorzystując patyczki do szaszłyków. Do ich wykonania potrzebujecie również: darmowy szablon, który dla Was przygotowałam (możecie go pobrać na dole wpisu), nożyczki i klej.

Wykonanie kwiatów jest bardzo proste. Wystarczy wyciąć wszystkie elementy z szablonu. Kolorowe kwiaty zginamy na pół i i przyklejamy ze sobą bokami. W środku wsadzamy patyczek do szaszłyków. Na patyczku przyklejamy listki i ozdobny napis.

Kwiaty z papieru możecie zrobić w dwóch kolorach: żółtym i różowym. Mam nadzieję, że Wam się spodobają i trafią w ręce wyjątkowych kobiet.

Miłego wycinania! ♥

Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet
Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet
Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet
Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet

Kwiaty z papieru – Papierowy kwiaty szablon do druku

Kwiaty z papieru - Papierowy kwiaty szablon do druku

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołączysz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Nauka wycinania dla dzieci – szablony do druku
Kwiaty z papieru – papierowe tulipany na Dzień Kobiet