Kwiaty z papieru – papierowe tulipany na Dzień Kobiet

Kwiaty z papieru to pomysł na prezent DIY zrobiony własnoręcznie. Zrób wyjątkowe papierowe kwiaty na Dzień Kobiet. Pobierz i wydrukuj darmowe szablony i zrób je z dzieckiem!

Kwiaty z papieru

Trochę mnie już znacie i wiecie, że uwielbiam rośliny – te domowe i w moim ogrodzie. Lubię rośliny doniczkowe, ale nie do końca lubię dostawać bukiety z ciętych kwiatów. Mimo, że są piękne to zwykle te ich piękno bywa bardzo krótkie. Zdecydowanie wolę dostać kwiaty w doniczce, bo tymi mogę się cieszyć przed długi czas. Zbliża się jednak Dzień Kobiet, a to czas, kiedy mężczyźni stają na rzęsach i uruchamiają swoje pokłady kreatywności w wyborze prezentów. Zwykle kończy się na czekoladkach lub kwiatach, ale starają się jak mogą. Ja w domu mam dwóch małych mężczyzn i jednego dużego. Temu dużemu już przekazałam jakie kwiaty są na liście moich roślinnych chciejstw, a z moimi małymi mężczyznami zrobimy wyjątkowe kwiatki, które nie zwiędną po kilku dniach.

Papierowe tulipany na Dzień kobiet

Oczywiście mowa o kwiatach z papieru. Pojawiały się już na blogu w kilku wersjach. Razem z Filipem uwielbiamy je robić na różne sposoby. Pokazywaliśmy Wam już kwiaty wycinanki, z których możecie stworzyć wyjątkowe laurki i kwiaty w doniczce z okazji dnia babci. Tym razem czas na papierowe kwiaty z okazji Dnia Kobiet.

Jak zrobić kwiaty z papieru?

Tym razem nasze kwiaty z papieru zrobiliśmy wykorzystując patyczki do szaszłyków. Do ich wykonania potrzebujecie również: darmowy szablon, który dla Was przygotowałam (możecie go pobrać na dole wpisu), nożyczki i klej.

Wykonanie kwiatów jest bardzo proste. Wystarczy wyciąć wszystkie elementy z szablonu. Kolorowe kwiaty zginamy na pół i i przyklejamy ze sobą bokami. W środku wsadzamy patyczek do szaszłyków. Na patyczku przyklejamy listki i ozdobny napis.

Kwiaty z papieru możecie zrobić w dwóch kolorach: żółtym i różowym. Mam nadzieję, że Wam się spodobają i trafią w ręce wyjątkowych kobiet.

Miłego wycinania! ♥

Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet
Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet
Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet
Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet

Kwiaty z papieru – Papierowy kwiaty szablon do druku

Kwiaty z papieru - Papierowy kwiaty szablon do druku

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołączysz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj jesienne zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje jesienne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz jesienne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz jesienne motywy i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj jesienne zestawy. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienne wyklejanki i jesienną matematykę.

Jesień karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kwiaty z papieru - papierowe tulipany na Dzień Kobiet

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Nauka wycinania dla dzieci – szablony do druku
Kwiaty z papieru – papierowe tulipany na Dzień Kobiet