Plakat superbohaterowie i księżniczki do druku

Plakat superbohaterowie i księżniczki do druku

Dziś plakaty z księżniczkami i superbohaterami idealne do pokoju małych księżniczek i superbohaterów!

Uwielbiam wysprzątany dom. Gdy wszystko jest poukładane i stoi na swoim miejscu. Od najmłodszych lat staram się uczyć mojego synka, by sprzątał zabawki po skończonej zabawie i odkładał je na swoje miejsce. Raz bywa lepiej, raz gorzej. Często sprzątanie łączymy z zabawą np. wrzucając klocki, które robią „bam” do pudełka. Zdecydowanie najgorzej jest u nas z utrzymaniem porządku w puzzlach. Te najłatwiej jest wszystkie pomieszać i w kilka chwil zrobić bałagan. Dziś mam dla Was plakaty dla małych superbohaterów i księżniczek, które nie zawsze tak idealnie sprzątają swoje małe królestwa, ale chyba mimo wszystko najważniejsze jest żeby w swoich pokojach czuli się wyjątkowo.Plakat superbohaterowie i księżniczki do druku

Plakat superbohaterowie i księżniczki do druku

Moje dzisiejsze plakaty to plakaty o superbohaterach i księżniczkach. Idealne do pokoi małych superbohaterów i księżniczek. Stworzyłam 3 plakaty o księżniczkach i 3 o superbohaterach. A Ty masz w domu księżniczkę czy superbohatera?

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

Plakat superbohaterowie i księżniczki do druku

» Pobierz i wydrukuj «


Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakat z Alfabetem
Plakaty na dobranoc
6 plakatów dla dzieci
Plakaty marynarskie

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

1 komentarz

  1. Andzia T pisze:

    a może byłaby szansa na jakieś plakaty dla bliźniaków chłopaków, superbohaterów : ) lub w inne wzory ?

Dodaj komentarz