Plakat superbohaterowie i księżniczki do druku

Darmowe plakaty z księżniczkami i superbohaterami do druku. Pobierz i wydrukuj wyjątkowe plakaty do pokoju dziecka nie tylko dla superbohatera i księżniczki. 6 wzorów do druku!

Uwielbiam wysprzątany dom. Gdy wszystko jest poukładane i stoi na swoim miejscu. Od najmłodszych lat staram się uczyć mojego synka, by sprzątał zabawki po skończonej zabawie i odkładał je na swoje miejsce. Raz bywa lepiej, raz gorzej. Często sprzątanie łączymy z zabawą np. wrzucając klocki, które robią “bam” do pudełka. Zdecydowanie najgorzej jest u nas z utrzymaniem porządku w puzzlach.

Te najłatwiej jest wszystkie pomieszać i w kilka chwil zrobić bałagan. Dziś mam dla Was plakaty dla małych superbohaterów i księżniczek, które nie zawsze tak idealnie sprzątają swoje małe królestwa, ale chyba mimo wszystko najważniejsze jest żeby w swoich pokojach czuli się wyjątkowo.

Moje dzisiejsze plakaty to plakaty o superbohaterach i księżniczkach. Idealne do pokoi małych superbohaterów i księżniczek. Stworzyłam 3 plakaty o księżniczkach i 3 o superbohaterach. A Ty masz w domu księżniczkę czy superbohatera?

Mam dla Ciebie ponad 200 darmowych plakatów do druku!

Zerknij również na inne darmowe plakaty dla dzieci, które możesz pobrać na blogu.

Plakat superbohaterowie i księżniczki do druku

Plakat superbohaterowie i księżniczki do druku

Podobają Ci się moje plakaty? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤


Jak drukować plakaty?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce (ja w domu drukuję na takiej – ma bardzo oszczędne tusze) na różnych papierach. Nawet zwykłym typu “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze np. 160 g – np. taki papier ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Zerknij również jak można przywiesić plakaty bez wiercenia.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w formacie .jpg

– Plakaty do druku udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
  • Andzia T
    13 kwietnia 2017

    a może byłaby szansa na jakieś plakaty dla bliźniaków chłopaków, superbohaterów : ) lub w inne wzory ?

Poprzedni
Świąteczny plakat z choinką (wersja 2016)
Plakat superbohaterowie i księżniczki do druku