Domowe i rodzinne plakaty do druku

Domowe i rodzinne plakaty do wydrukowania – 6 nowych wzorów

Dziś mam dla Was nowe darmowe domowe i rodzinne plakaty do wydrukowania, czyli 6 nowych czarno-białych plakatów z polskimi napisami do domu. Doskonale pasują do galerii rodzinnych zdjęć. To który wybierasz?

Lato to fajny czas na lekką odmianę domu. No dobra nie zwalam tego na porę roku, bo dla mnie dzień bez przestawienia czegoś w domu jest dniem straconym. Ciągle coś zmieniam, dokupuje i zamieniam miejscami.Domowa galeria rodzinnych zdjęć

O ile lubię zmieniać dodatki w moim domu to zmiana zdjęć w ramkach jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Wydaje się to proste i przyjemne. I takie by było, gdy nie trzeba było przebrnąć przez tryliard zdjęć zgromadzonych na komputerze. Wiem, że wiele z tych zdjęć nie powinno się tam znaleźć tylko być usunięte. Ale co mam zrobić, że moje dzieci wyglądają słodko nawet na najbardziej rozmazanym zdjęciu i z najmniej zdjęciową miną. Znacie to? Powiedźcie, że nie tylko ja tak mam.

Mój mąż zawsze radzi mi żeby wybrać kilka najlepszych ujęć. No ale ja po prostu nie potrafię. Teraz muszę to wszystko przeglądać i oczywiście nadal nie potrafię zdecydować się na najlepsze zdjęcia, ale muszę w końcu do naszej galerii rodzinnych zdjęć dodać trochę ujęć Igora.

Domowe i rodzinne plakaty do druku

Domowe i rodzinne plakaty do druku

Czas zmienić domowe i rodzinne plakaty

Przy okazji wymiany zdjęć zmieniłam również plakaty, które w niej się znajdywały. Aż do teraz wisiał w niej plakat my, dom, rodzina z serii plakatów do domu, które dla Was przygotowałam w tamtym roku. Wcześnie wisiał tam plakat rodzina z tego wpisu. A teraz zachciało mi się czegoś zupełnie nowego. Przygotowałam 2 nowe plakaty z myślą o mojej domowej galerii zdjęć.

Wiem, że plakaty domowe i rodzinne bardzo lubicie. Zrobiłam jeszcze kilka innych wzorów i tak oto mam dla Was wakacyjną niespodziankę: 6 nowych rodzinnych plakatów do druku. Czarno białych, typograficznych, takich, które doskonale wpasują się w każde wnętrze. Takich, o które najczęściej mnie prosicie. Moje wkomponowały się idealnie ze zdjęciami moich małych chłopaków.

Będzie mi bardzo miło jeśli ozdobią i Wasze ściany. Koniecznie obserwujcie nas na Instagramie, bo tam znajdziecie więcej naszych rodzinnych, zwyczajnych, prawdziwych i rodzinnych kadrów. A jak już powiesicie nowe plakaty to pochwalcie się! Tylko koniecznie oznaczcie mnie albo dodajcie #lecibocianpl, bo uwielbiam podglądać swoje plakaty w Waszych domach.

Co sądzicie o nowych plakatach? Odkąd powiększyła nam się rodzina to ja chyba jestem jeszcze bardziej rodzinna i domowa, i jestem nimi zachwycona. Fajnie komponują się z naszymi rodzinnymi zdjęciami. To który plakat podoba Wam się najbardziej. Ja mam 2 faworytów. Ciekawe czy zgadniecie które? 🙂

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!

Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy będę mogła po podglądać co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Domowe i rodzinne plakaty do druku

Domowe i rodzinne plakaty do druku

Domowe i rodzinne plakaty do druku - 6 nowych wzorów

Domowe i rodzinne plakaty do druku – 6 nowych wzorów

Domowe i rodzinne plakaty do druku


Jak można korzystać z bocianowych grafik?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje plakaty drukuję na drukarce Epson L310

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w formacie .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz również moje darmowe plakaty:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Jeśli chcesz podzielić się plakatami z innymi, a mnie zmotywować do dalszej kreatywnej pracy udostępnij je. Będzie mi bardzo miło! 🙂

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

2 komentarze

  1. Kasia pisze:

    Świetne. Pora zmienić plakaty i u mnie. Dla mnie najlepsza moja rodzina 😀

  2. Ania pisze:

    Wydrukowane 😀 Dzięki po raz kolejny!

Dodaj komentarz