Modlitwa Aniele Boży i kolorowe pastelowe plakaty

Modlitwa Aniele Boży i kolorowe pastelowe plakaty

Nowy plakat z modlitwą Aniele Boży – kolorowy i pastelowy w zestawie z 2 kolorowymi pastelowymi plakatami do pobrania za darmo!

Za oknami coraz bardziej szaro, buro i ponuro. Lubię jesień. Szczególnie wtedy, kiedy mogę cieszyć się złotą polską jesienią podziwiając widoki na górskich szlakach. Lubię szeleszczące miedzy stopami liści, kasztany, żołędzie i radość mojego dziecka z kolejnego zrobionego kasztanowego ludka. Gdyby jeszcze te dni nie były coraz krótsze i termometr nie pokazywał coraz niższych temperatur to jesień byłaby na prawdę bardzo fajna.Na przekór tej często ponurej i deszczowej aurze mama dla Was pastelowe nowości. Długo oczekiwana nowa wersja plakatu z modlitwą Aniele Boży już jest (wszystkie wcześniejsze wersje znajdziecie tutaj). Wraz z nią przygotowałam dla Ciebie 2 kolorowe plakaty w pastelowych barwach. Tym razem pojawiły się plakaty z angielskimi napisami, co nie zdarza się często na moim blogu, ale mam nadzieję, że Ci się spodobają. Czekam na komentarze!

Chcesz wiedzieć wcześniej co pojawi się na moim blogu to zapraszam Was serdecznie na mojego Instagrama. Tam często wcześniej niż na blogu dziele się moimi pomysłami i pojawia się wiele zapowiedzi tego co będzie wkrótce na blogu.

Będzie mi miło jeśli mnie zaobserwujesz! A jeśli dodajesz zdjęcia z moimi plakatami oznacz je koniecznie hashtagiem #lecibocianpl – dzięki temu mogę je odnaleźć i skomentować. A tak poza tym jest mi bardzo miło, gdy widzę swoje plakaty w pokojach Waszych dzieci lub karty na zdjęciach ♥

Modlitwa Aniele Boży i kolorowe pastelowe plakaty

Modlitwa Aniele Boży i kolorowe pastelowe plakaty

Modlitwa Aniele Boży i kolorowe pastelowe plakaty

Modlitwa Aniele Boży i kolorowe pastelowe plakaty – do druku

» Pobierz i wydrukuj «Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakat z Alfabetem
6 darmowych plakatów dla dzieci
Plakat z misiem

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

7 komentarzy

 1. Dominika pisze:

  Tego mi było trzeba. Wielkie dzięki za te pastelove barwy <3

 2. Tania pisze:

  Najwyższy czas, żeby zmienić plakaty w pokoju mojej córki. Są super. Kolorystycznie idealne dla nas!

 3. Ola pisze:

  Jak zwykle piękne plakaty. Ja czekam na coś nowego do salonu 🙂

 4. Małgorzata pisze:

  Plakaty na prawdę super!!! Do pokoju chłopców jak znalazł pasują:-) Jeśli można wiedzieć gdzie Pani te ramki kupiła na plakaty?

Dodaj komentarz