Plakaty dla babci i dziadka (edycja 2019)

2 nowe plakaty do wydrukowania dla babci i dziadka. Pobierz, wydrukuj i zrób wyjątkowy prezent dla ukochanych dziadków!

W tym roku zaskoczyłam Was kreatywną wersją plakatów dla babci i dziadka. Cieszę się, że tak bardzo Wam się spodobały. Tym razem mam dla Was nowe plakaty dla dziadków do wydrukowania. Pomiędzy podnoszeniem co minutę uczącego się raczkować Igora z różnych dziwnych miejsc w naszym domu, swoją chorobą udało mi się przygotować dla Was 2 nowe plakaty. I jestem bardzo z siebie dumna, że mi się udało!Plakaty dla babci i dziadka

Co roku ogromnie się cieszę, gdy podsyłacie mi zdjęcia obdarowanych babci i dziadków, i niezwykłych prezentów, które stworzyliście z wykorzystaniem moich plakatów. Trafiły one na niejedną poduszkę czy bodziaka. Były elementem cudownych kompozycji dla dziadków. Dlatego i w tym roku nie mogłam nie podzielić się z Wami kolejnymi plakatami.

Korzystajcie i w tym roku z 2 nowych plakatów. Niech trafią w ręce ukochanych babć i dziadków. A wy pochwalcie się na Instagramie co fajnego wymyśliliście, bo uwielbiam oglądać jak wykorzystujecie moje grafiki!

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!

[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocianpl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Plakaty dla babci i dziadka (edycja 2019)

1. Plakat dla dziadka

Plakat dla dziadka

Pobierz

Pobieram do użytku prywatnego

2. Plakat dla babci

Plakat dla babci

Podobają Ci się moje pomysły na prezenty dla babci i dziadka? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobierz

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Plakaty dla babci i dziadka (edycja 2019)

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka
Plakaty dla babci i dziadka (edycja 2019)