Plakaty dla babci i dziadka (edycja 2019)

Plakaty dla babci i dziadka do wydrukowania dla babci i dziadka. Pobierz, wydrukuj i zrób wyjątkowy prezent dla ukochanych dziadków!

Plakaty dla babci i dziadka

W tym roku zaskoczyłam Was kreatywną wersją plakatów dla babci i dziadka. Cieszę się, że tak bardzo Wam się spodobały. Tym razem mam dla Was nowe plakaty dla dziadków do wydrukowania. Pomiędzy podnoszeniem co minutę uczącego się raczkować Igora z różnych dziwnych miejsc w naszym domu, swoją chorobą udało mi się przygotować dla Was 2 nowe plakaty. I jestem bardzo z siebie dumna, że mi się udało!

Plakaty dla babci i dziadka

Co roku ogromnie się cieszę, gdy podsyłacie mi zdjęcia obdarowanych babci i dziadków, i niezwykłych prezentów, które stworzyliście z wykorzystaniem moich plakatów. Trafiły one na niejedną poduszkę czy bodziaka. Były elementem cudownych kompozycji dla dziadków. Dlatego i w tym roku nie mogłam nie podzielić się z Wami kolejnymi plakatami.

Korzystajcie i w tym roku z 2 nowych plakatów. Niech trafią w ręce ukochanych babć i dziadków. A wy pochwalcie się na Instagramie co fajnego wymyśliliście, bo uwielbiam oglądać jak wykorzystujecie moje grafiki!


Plakaty dla babci i dziadka (edycja 2019)

1. Plakat dla dziadka

Plakat dla dziadka

Pobierz

Pobieram do użytku prywatnego

2. Plakat dla babci

Plakat dla babci

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobierz

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka
Plakaty dla babci i dziadka (edycja 2019)