Parking dla autek DIY do druku – zrób sam parking dla autek

Parking dla autek DIY, czyli parking do druku. Zrób samodzielnie parking dla autek Twojego dziecka i zaparkuj autka według kolorów lub numerów!

Parking dla autek do druku

Jeśli jesteś mamą małego chłopca, a resoraki opanowały cały Twój dom mam dla Ciebie coś idealnego! Parking dla resoraków do wydrukowania. Zaskocz nim swojego małego fana czterech kółek! Piski zachwytu gwarantowane!

Pamiętasz mój poprzedni wpis z jesiennym domino? Dla mojego syna domino stało się ono jesiennym parkingiem samochodowym i wiedziałam, że prędzej czy później z jego ust padnie to magiczne pytanie: mamo, a dlaczego nie zrobisz mi takiego parkingu dla moich resoraków? No i co zrobiła matka? No zrobiła parking, a nawet dwa! I całkiem fajnie mi to wyszło!

Jak zrobić parking dla autek DIY?

Jeśli jesteś mamą chłopca to wiesz jak to jest parkingi Twojego syna zajmują już połowę pokoju, a on chce kolejny. Wbrew pozorom ja na prawdę lubię te małe resoraki. Zajmują mało miejsca, szybko można je posprzątać wrzucając do wielkiego pudła. Gorzej z tą brygadą śmieciarek, straży, policji, z których każda jest większa od poprzedniej. Każda nie pasuje do poprzedniego i ciężko jest je jakoś logicznie poukładać w pokoju.

Zrób to sam, czyli parking DIY dla autek

Latem resoraki jeździły po naszym ogrodzie. Trzeba je było też gdzieś parkować. Z Filipem malowaliśmy parkingi dla autek kredą na kostce. Miejsca parkingowe oznaczaliśmy kolorowymi literkami P. Autka w danym kolorze musiały zaparkować na odpowiednim miejscu. Takim sposobem mój syna nauczył się pisać swoją pierwszą literkę i przy okazji była to dla niego świetna zabawa.

Kiedy lato się skończyło zabrakło nam trochę tych naszych kredowych parkingów. Zrobiłam, więc dla nas 2 parkingi, dzięki którym zabawa resorakami może być jeszcze bardziej kreatywna, a nie koniecznie muszą być tylko zaparkowane jeden obok drugiego na dywanie.

Parking dla autek do druku, czyli 2 parkingi dla resoraków

Parking – parkujemy kolorowo

To papierowa wersja naszych podwórkowych kredowych parkingów. 12 miejsc postojowych dla 12 różnych resoraków. Autka parkujemy według kolorów oznaczonych na miejscach parkingowych. To fajna propozycja również dla najmłodszych, bo mogą nauczyć się przy okazji kolorów.

Parking – parkujemy numerkowo

Drugi parking to parking numerowy. Resorakom przyklejamy numerki. Na danym miejscu parkingowym parkujemy autko o tym samym numerze. Numerki najlepiej przykleić za pomocą taśmy washi tape, która nie zostawi żadnych śladów na autkach.

Parking dla autek do druku, czyli 2 parkingi dla resoraków

Wydrukuj parking dla autek i baw się jak chcesz!

Parking do druku ma również jedną wielką zaletę po zabawie zajmuje niewiele miejsca. Możesz wydrukować ich kilkanaście, a później nie musisz się martwić o to, gdzie je upchać w pokoju dziecka. Wydrukowany parking ma również kilka innych zalet. Przede wszystkim możesz go zabrać zawsze ze sobą, bo zajmuje niewiele miejsca, a nawet kiedy go zapomnisz możesz go znowu wydrukować.

To kto drukuje parking dla swojego małego fana resoraków? Koniecznie dajcie znać czy spodobały Wam się parkingi do druku, bo mam jeszcze kilka fajnych pomysłów dla małych fanów czterech kółek! Koniecznie podzielcie się na Instagramie swoimi pomysłami i pokażcie jak bawicie się parkingami. Tylko nie zapomnijcie nas oznaczyć. Uwielbiam podpatrywać jak wykorzystujecie moje kreatywne pomysły!

Parking dla autek do druku, czyli 2 parkingi dla resoraków

Parking dla autek do druku

Parking – kolory

Parking dla autek do druku, czyli 2 parkingi dla resoraków

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Parking – liczby

Parking dla autek do druku, czyli 2 parkingi dla resoraków

Pobieram do użytku prywatnego


Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Parking dla autek do druku, czyli 2 parkingi dla resoraków

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze
 • Zbyszek
  16 października 2018

  No proszę, jak łatwo można zorganizować dziecku atrakcję. Świetne!

 • Mama Ziubla
  26 października 2018

  Świetne ! Dzięki 🙂

 • Agata
  24 lutego 2019

  Rewelacja:)

Poprzedni
Książki dla przedszkolaków, czyli nowe książki Filipa
Parking dla autek DIY do druku – zrób sam parking dla autek