Planer styczeń 2021 – do druku za darmo

Darmowy planer styczeń 2021 do druku. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na styczeń 2021. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na styczeń! Wybierz swój planer i wydrukuj!

Darmowy planer styczeń 2021 – do druku

Za każdym razem, kiedy mam dla Was darmowy planer na styczeń – tym razem styczeń 2021 – zastanawiam się kiedy ten rok tak szybko minął. Rok 2020 zdecydowanie dla wielu z nas był trudny, zaskakujący i nasze plany nie raz wywracał do góry nogami.

U mnie było bardzo podobnie. Dla mnie był to rok niezwykle chaotyczny i nieprzewidywalny, który zaskakiwał mnie na każdym kroku. Nie powiem, że to był najlepszy rok, ale i najgorszy, bo mimo trudnych momentów wiele mnie nauczył. Dzięki niemu jeszcze bardziej zaczęłam doceniać to co mam, bo tak na prawdę nigdy nie wiadomo co przyniesie nam kolejny dzień.

Planer styczeń 2021 - do druku za darmo
Planer styczeń 2021 – do druku za darmo

Wydrukuj darmowy planer na styczeń 2021

Niezależnie od tego jaki będzie ten grudzień. Czy Święta spędzimy w mniejszym lub większym Mam jednak nadzieję, że ten nowy 2021 będzie bardziej zaplanowany i przewidywalny, że zaskoczy nas pozytywnie. I choć wiem, ze nasze życie po tej pandemii już nigdy nie będzie takie samo, ale liczę po cichu na to, że będzie bardziej normalne. Ja na przyszły rok mam dużo planów. Moje życie mocno się zmieni – prywatnie i zawodowo. Trzymajcie za mnie kciuki!

Jedno na blogu się nie zmienia. Jak co miesiąc mam dla Was darmowy planer, z którym możecie zaplanować kolejny miesiąc. Planer z czytelnym kalendarzem, miejscem na notatki i listą zadań. Możecie pobrać go za darmo w dwóch kolorach! A jeśli chcecie zaplanować cały rok to mam dla Was paczki z planerami na cały rok 2021 – w rożnych wzorach i kolorach.

Pobierz również planery 2021 na cały rok!

W paczce z planerami na cały rok 2021 znajdziecie 12 miesięcznych planerów plus dodatki, które pomogą Wam rozplanować swoje życie zawodowe i prywatne. W zestawie otrzymacie również praktyczny plan tygodnia oraz plan roku. Stworzyłam dla Was planery w różnych wersjach i kolorach. W tym roku w moim sklepie znajdziecie nie tylko miesięczne planery, ale także tygodniowe planery na cały rok, roczny plan finansówczy czy planer ważnych dat.

Planery 2021 do druku!

Planery do druku
  1. Pastelowy kalendarz 2021
  2. Miesięczne planery 2021 z kalendarzem, listą zadań, miejscem na ważne sprawy i notatki
  3. Tygodniowe planery datowane na cały rok 2021
  4. Planer finansów w którym zaplanujesz roczne finanse
  5. Planery dzienne na każdy dzień tygodnia
  6. Planer tygodnia z listami zadań i posiłkami
  7. Pastelowe planery 2021 na cały rok + kalendarz i plan tygodnia

Planer styczeń 2021 – kolorowy

Planer styczeń 2021 - kolorowy
Planer styczeń 2021 – kolorowy

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Pobierz planery na rok 2021.

Pobieram do użytku prywatnego

Planer styczeń 2021 – czarny

Planer styczeń 2021 - czarny
Planer styczeń 2021 – czarny

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Pobierz planery na rok 2021.

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Prezent dla dwulatka – 64 fajne zabawki dla dwulatka
Planer styczeń 2021 – do druku za darmo