Prezent dla taty DIY – Kartka na Dzień ojca do druku

Nie wiesz jaki prezent zrobić dla taty na Dzień ojca? Mam dla Ciebie pomysł na prezent dla taty DIY, w formie wyjątkowej karty z kolorowanką. Zaskocz tatę prezentem DIY!

Prezent dla taty DIY

Przedstawienia w przedszkolu zawsze mnie rozczulają. Wzruszam się, gdy to moje dziecko dzielnie staje na scenie i mówi wierszyk, którego uczyło się w skupieniu. Widzę ten stres i chęć przezwyciężenia go. Wzruszam się, wtedy niesamowicie i zastanawiam, kiedy ten mój malutki synek tak urósł. W tym roku nie zobaczymy dziecięcych występów z okazji dnia mamy, taty czy dnia rodziny. Nie dostaniemy prezentów robionych przez dzieci w przedszkolu. Możemy jednak zrobić w domu niezwykłe prezenty DIY dla taty, bo Dzień taty już za chwilę!

Dziękuję, że czytasz mojego bloga. Od lat dzielę się pomysłami na kreatywną zabawę z dziećmi. Przydają się one zwłaszcza teraz, kiedy więcej czasu spędzamy w domu. Mam dla Ciebie ponad 200 kart do kreatywnej zabawy. To świetny pomysł na dobrą naukę poprzez zabawę. Znajdziesz je w moim sklepie. Teraz z kodem: KREATYWNAZABAWA kupisz je o 10% taniej ❤

Wyjątkowa kartka dla taty z kolorowanką!

Dzień ojca już lada dzień (23 czerwca) to najwyższy czas, aby stworzyć niezwykły upominek dla taty z okazji jego święta. Jeśli nie masz pomysłu na prezent mam dla Ciebie wyjątkowa kartkę dla taty, którą możesz stworzyć na różne sposoby, a w środku umieścić niezwykłą kolorowankę pokolorowaną przez dziecko.

W tym roku z okazji Dnia ojca przygotowałam dla Was kartę dla taty do druku. Kartka to koszula w kratę, do której razem z dzieckiem przyklejacie krawat. W jej środku tata znajdzie wyjątkową kolorowankę z napisem: Kocham Cię tato – pokolorowaną przez dziecko!

Jak zrobić prezent dla taty DIY?

Do przygotowania prezentu dla taty potrzebujesz:

  • wydrukowanych szablonów, które możesz pobrać na dole wpisu,
  • kleju,
  • nożyczek,
  • kredek, flamastrów lub farbek do pomalowania kolorowanki.

Wydrukuj szablony. Wytnij z nich poszczególne elementy: kartkę, krawat i kolorowankę. Z kartki odetnij biały prostokąt, zatnij ją wzdłuż czarnych linii i zegnij do środka tak, aby stworzyć kołnierzyk. Wybierz krawat i wklej go pod kołnierzyk. DO środka kartki wklej pokolorowaną przez dziecko kolorowankę dla taty.

Zaskocz tatę fajnym prezentem!

Mam nadzieję, że spodobał Wam się mój pomysły na prezent dla taty w wersji DIY. Skrycie liczę na to, że wywoła uśmiech na twarzy niejednego taty. Pochwalcie się na Instagramie jakie fajne kartki stworzyliście! Jeśli szukasz bardziej klasycznego prezentu dla taty to koniecznie sprawdź również moje plakaty dla taty, a może masz ochotę stworzyć wyjątkowy plakat z samodzielnie stworzoną fryzurą dla taty?

Prezent dla taty DIY
Prezent dla taty DIY
Prezent dla taty DIY

Prezent dla taty DIY – do druku

Prezent dla taty DIY - do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj letnie zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje letnie zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz letnie zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj letnie zestawy. Mam dla Ciebie letnie zadania, letnie wyklejanki i letnią matematykę.

Lato karty pracy do druku

Jak można korzystać z kreatywnych grafik?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Prezent dla taty DIY

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer lipiec 2020 – do druku za darmo
Prezent dla taty DIY – Kartka na Dzień ojca do druku