Planery 2021 do druku – pobierz i wydrukuj

Planery 2021 do druku. Zestawy miesięcznych planerów 2021 do pobrania i wydrukowania. Wybierz planer 2021 dla siebie i planuj!

Planery 2021 do druku

Grudzień to czas na planery 2021 do druku! To już 4 rok jak przygotowuję dla Was planery do druku. Wiem, że wiele z Was nie wyobrażą sobie kolejnego miesiąca w pracy i życiu bez mojego planera na lodówce czy w notesie. Co miesiąc z planerów korzysta kilka tysięcy osób. I bardzo Wam za to dziękuję, że tak bardzo polubiliście moje planery i do nich wracacie. Dementuje plotka, że darmowe planery znikają z mojego bloga, ale mam dla Was coś, dzięki czemu nie będziecie musieli czekać na kolejne planery i planowanie będzie jeszcze prostsze.

Planery 2021 do druku

Darmowe planery na blogu

W połowie miesiąca na blogu pojawia się darmowy planer na kolejny miesiąc i to w przyszłym roku się nie zmieni. Jednak dla wielu z Was to za mało i macie ochotę rozplanować kolejne miesiące, dlatego również w tym roku przygotowałam dla Was zestawy planerów 2021 do druku, z którymi rozplanujecie cały rok.

Planujemy nowy rok!

Znajdziecie wśród nich różne wzory planerów. Są te, które doskonale znacie z bloga, ale postawiłam na coś zupełnie nowego! Mam dla Was planery 2021 do druku w pastelowych kolorach – lekkie na luzie, idealne do planowania zarówno życia rodzinnego jak i zawodowego. Są również klasyczne czarne planery, w których dodatkowo pojawił się mini kalendarz na przyszły miesiąc. Te planery to Wasz pomysł i bardzo mi się on spodobał!

Co znajdziesz w moich planerach?

Wszystkie moje planery mają nowoczesny i minimalistyczny design. Nie ma w nim nadmiaru informacji i niepotrzebnych elementów. Znajdziesz w nim pola, które pozwolą Ci się skupić na planowaniu.

Każdy miesięczny planer zawiera:

  • czytelny kalendarz z miejscem na notatki, oznaczonymi Świętami i niedzielami handlowymi,
  • listę zadań,
  • rachunki i wydatki,
  • nie zapomnij,
  • zadbaj o siebie.

Dodatkowo w paczce z planerami znajdziecie 2 organizacyjne gratisy: kalendarz na cały rok 2021 i planer tygodnia. Są one zaprojektowane tak, aby pasowały do miesięcznych planerów. Mam nadzieję, że w przyszły rok będzie dla nas wszystkich bardziej przewidywalny i zaplanowany. Ten rok nauczył mnie wiele. Moje życie i plany wywrócił do góry nogami, ale też dął mi lekcję pokory i nauczył jeszcze bardziej doceniać zdrowie i to co mam.

Poznajcie moje planery 2021 do druku! Mam nadzieję, że zaplanujecie z nimi piękny rok! Dajcie znać, który spodobał Wam się najbardziej ♥

Planery 2021 do druku w 3 kolorach!

Planery 2021 do druku w 3 kolorach!

Na początek mam dla Was planery, które doskonale znacie z mojego bloga. Stworzyłam dla Was zestawy z miesięcznymi planerami w 3 kolorach. Znajdziecie w nich również kalendarz 2021 i planer tygodnia.

Planery możecie pobrać tutaj. Są dostępne w kolorze: różowym, miętowym i czarnym.

Planery 2021 do druku w 3 kolorach!
Planery 2021 do druku w 3 kolorach!

Planery 2021 w pastelowych kolorach!

Planery 2021 w pastelowych kolorach!

Planery w pastelowych kolorach z miejscem na notatki i listą zadań na cały rok 2021. W zestawie znajdziecie miesięczne planery, kalendarz 2021 i planer tygodnia.

Pastelowe planery możesz pobrać tutaj.

Planery 2021 z mini kalendarzem

Czarne planery z mini kalendarzem na kolejny miesiąc, który jeszcze bardziej ułatwia planowanie. W zestawach znajdziecie miesięczne planery, kalendarz 2021 i planer tygodnia.

Planery z mini kalendarzem możesz pobrać tutaj.

Tygodniowe planery datowane na cały rok!

Tygodniowe planery datowane na cały rok!

53 datowane planery na wszystkie tygodnie w 2021. W planerach znajdziesz listy zadań na każdy tydzień i dużo miejsca na notatki.

Tygodniowe planery datowane możesz pobrać tutaj.

Roczne finanse

Roczne finanse

Roczny planer finansów to planer budżetu domowego, który pomoże Ci rozplanować Twoje finanse. Znajdziesz w nim planery wydatków, płatności, zarobków, oszczędności, kredytów i zakupów. Każdy planer pozwala w prosty i czytelny sposób zaplanować i kontrolować finanse w skali roku.

Roczne finanse możesz pobrać tutaj.

Daty i wydarzenia

Daty i wydarzenia

Daty i wydarzenia to roczne planery, które pomogą Ci rozplanować ważne daty i wydarzenia w całym roku. Roczne planery to pakiet planerów do druku, który w prosty ułatwi Ci rozplanowanie urodzin, urlopu, podróży, czy badań.

Planer dat i wydarzeń możesz pobrać tutaj.

Roczne listy zadań

Roczne listy zadań

Roczne listy zadań to roczne planery z listami zadań, które pomogą Ci rozplanować ważne sprawy i cele w skali roku. Znajdziesz w nim 6 rocznych planerów z listami zadań, które pomogą Ci rozplanować swoje: plany, cele, sprawy, rozwój osobisty, a także zadbać o siebie i swoje zdrowie.

Roczne listy zadań możesz pobrać tutaj.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 komentarze
Poprzedni
Kalendarz 2021 do druku – darmowy do pobrania
Planery 2021 do druku – pobierz i wydrukuj