Wielkanocny wianek z papieru – darmowy szablon do druku

Wielkanocny wianek z papieru. Pobierz darmowy szablon i zrób wielkanocny wianek z papieru z pisankami i zajączkiem. Sprawdź jak zrobić wielkanocny wianek z papieru!

Wielkanocny wianek z papieru

Stało się. Po raz drugi Wielkanoc zaskoczyła nas kolejnym lockdownem i zdalnym nauczaniem w szkołach i przedszkolach. Zamiast przedszkolnych wielkanocnych zabaw to my rodzicie zastanawiamy się jak wymyślić kreatywne zabawy dla dzieci.

Wielkanocna ozdoba, czyli papierowy wianek

Gdy szkoła i przedszkola znowu zostały zamknięte po raz kolejny musimy pogodzić pracę zdalną, opiekę nad dziećmi i domowe obowiązki. Wiem jakie jest to trudne, dlatego mam dla Was kolejny pomysł na kreatywną zabawę dla Waszych dzieci. Nie gwarantuję, że będzie ona cicha, ale na pewno kreatywna. Tym razem zrobimy wielkanocną ozdobę, a dokładnie wielkanocny wianek z papieru. Wianek z papieru możecie zrobić na różne sposoby, bo to od Was zależy jak ułożycie jego poszczególne elementy. Wielkanocny wianek z papieru może być fajną ozdobą na Wielkanoc, którą możecie zrobić razem z dziećmi, ale także prezentem dla babci czy dziadka z okazji Wielkanocy.

Co jest potrzebne do zrobienia wielkanocnego wianka?

  • darmowy szablon (pobierz na dole wpisu),
  • klej,
  • nożyczki.

Jak zrobić wielkanocny wianek z papieru?

Pobierz na dole wpisu darmowy szablon na wielkanocny wianek z papieru. Wydrukuj 3 arkusze – użyj do tego sztywnego papieru (o większej gramaturze) lub np. bloku technicznego. Wytnij wszystkie elementy wielkanocnego wianka: jajka, zajączka i bazę. Za pomocą kleju przyklej wszystkie elementy na wianek. I gotowe!

Miłej zabawy! ♥

Pobierz wielkanocne karty pracy

Wielkanocny wianek z papieru - darmowy szablon do druku
Wielkanocny wianek z papieru - darmowy szablon do druku
Wielkanocny wianek z papieru - darmowy szablon do druku

Wielkanocne prace plastyczne

Zerknijcie również na moje pomysły na plastyczne prace wielkanocne z poprzednich lat. Są również fajną formą na wielkanocne zabawy razem z dziećmi.

Wielkanocny wianek z papieru - darmowy szablon do druku
Wielkanocny wianek z papieru - darmowy szablon do druku

Wielkanocny wianek z papieru – szablon do druku

Wielkanocny wianek z papieru - darmowy szablon do druku

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły na ozdoby? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj wielkanocne karty pracy!

Mam ochotę na więcej wielkanocnych zabaw? Wydrukuj moje wielkanocne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wielkanocne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wielkanocne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wielkanocne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wielkanocne zestawy. Mam dla Ciebie wielkanocne zadania i wielkanocne wyklejanki.

Wielkanocne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kart pracy?

– Karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Wielkanocny wianek z papieru - darmowy szablon do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Ptasie trele – Poznaj ptasie dźwięki i polskie ptaki
Wielkanocny wianek z papieru – darmowy szablon do druku