Planer witamin i lekarstw dla dzieci do druku

Zastawiasz się często czy podałaś już dziecku witaminę lub lekarstwo? Ciągle zapominasz o lekach. Mamo mam dla Ciebie coś fajnego!

Pamiętam, gdy wróciliśmy po porodzie z naszym maluszkiem do domu. Był to cudowny czas, ale nagle trzeba było pamiętać o wielu różnych nowych rzeczach, do których człowiek się przyzwyczaja i później już robi odruchowo. Ale początki zwykle bywają trudne.

Jak to ogarnąć?

Większość rzeczy przy maluszku robiłam sama. Do obowiązków tatusia od początku należały kąpiele i podawanie witaminy K i D. Kąpiele były fajnym czasem w ciągu dnia, który spędzali razem. Zawsze o tej samej porze wyznaczając niemowlakowi rytm dnia. Mąż żeby nie zapomnieć o witaminach notował sobie na kartce ich podawanie. Mieliśmy, więc na komodzie wygniecioną kartę z zaznaczonymi krzyżykami.Zaplanuj podawanie witamin

Pomyślałam, że jest wiele ważniejszych spraw niż codzienne zawracanie sobie głowy witaminami i stworzyłam planner Nie zapomnij o witaminkach, który pomoże Wam w zapamiętaniu czy podaliśmy dziecku witaminę, czy jakiś inny lek. Nie chcę tu polecać albo nie polecać podawania witamin, ale jeśli chcesz je podawać swojemu dziecku myślę, że mam coś fajnego i pomocnego dla Ciebie!

Planner przyjmowania witamin jest bardzo prosty. Wpisujemy w nim miesiąc, nazwę witaminy i odznaczamy dni, w których podaliśmy dziecku witaminę. Przygotowałam dla Was go w 3 wersjach. Dla miesięcy, które mają 30, 31 oraz 28 dni.

Planner witamin do druku

Myślę, że ten prosty planner witaminek będzie pomocą dla niejednej mamy. A zawieszony na lodówce będzie również fajnie wyglądał, bo każdy z nas lubi, gdy otacza go coś fajnego, a nie wygnieciona karta z krzyżykami. Zobacz również jakie inne fajne rzeczy przygotowałam dla Ciebie w ramach projektu zorganizowana mama. Koniecznie zerknij również na listy zadań do druku i moje comiesięczne darmowe plannery, które ułatwiają domową organizację nie jednej mamie!

Planner witamin i lekarstw dla dzieci do druku

Planner witamin i lekarstw dla dzieci do druku

Planner witamin i lekarstw dla dzieci

» Pobierz i wydrukuj «

Miłego dnia!

Klaudia

Previous
Książki dla dzieci o autach – Samochodzik Franek
Planer witamin i lekarstw dla dzieci do druku