Rok w lesie – Bóbr, niedźwiedź i puzzle

Książkę rok w lesie pamiętam doskonale. Była to pierwsza książka, którą kupiłam Filipowi wiele lat temu (przeczytanie o niej w tym wpisie). To jedna z bardziej zniszczonych książek w naszym domu. Nie dlatego, że o nią nie dbaliśmy, ale dlatego, że kiedyś Filip oglądał ją na okrągło i ciągle odkrywał na nowo. Uwielbiam jej wielki format i obrazkową formę. Cieszę się, że ta seria nie skończyła się na jednej książce i właśnie pojawiły się nowości, które sprawiły, że pokochaliśmy rok w lesie na nowo!

Mam dla Was 3 nowości. Dwie książeczki aktywizujące – Rok w lesie – Bóbr i Niedźwiedź oraz puzzle progresywne. Wszystkie z rewelacyjnymi ilustracjami Emilii Dziubak! Bohaterami trzech nowości są zwierzęta – bohaterowie książki do wyszukiwania Rok w lesie, którzy doczekali się własnych opowieści. W książkach dzieci nie tylko lepiej poznają zwierzęta, ale także znajdą zadania, które zachęcają do czytania i odkrywania kolejnych stron.

Rok w lesie – Bóbr

Poznajcie Pana Bobra, który pływa w żeremiu, nurkuje i świetnie pływa. W tej książce poznacie życie Bobra. Dowiecie się gdzie mieszka, jak pracuje i co lubi jeść. Bóbr buduje tamy, które tworzą w lesie rozlewiska, ostrzega zwierzęta przed groźnym wilkiem i uwielbia spędzać czas z rodziną.

Książkę kupisz tutaj.

Rok w lesie – Niedźwiedź

Gdy zimą jest w lesie cicho i spokojnie niedźwiedź śpi w w swojej norze. Budzą go sroki, które kłócą się w pobliżu jego legowiska. Gdy nadchodzi wiosna budzi się i szuka czegoś do jedzenia. Z tej książki dowiecie się jak żyje niedźwiedź. Jakie są jego ulubione przysmaki i co lubi robić. Odkryjecie jak zachować się, gdy spotkacie w lesie niedźwiedzia i dowiecie się czy jest samotnikiem.

Książkę kupisz tutaj.

Rok w lesie – puzzle

Na koniec mam dla Was wyjątkowe puzzle dla każdego fana Roku w lesie. W pudełku znajdziecie 3 układanki o rożnych stopniach trudności.

Puzzle kupisz tutaj.

Rok w lesie - Bóbr, niedźwiedź i puzzle
Rok w lesie – Bóbr, niedźwiedź i puzzle

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem Nasza Księgarnia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Soki z wyciskarki wolnoobrotowej dla dzieci
Rok w lesie – Bóbr, niedźwiedź i puzzle